Torrent programları yanıt vermeme sorunu

Devka

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Benim bilgisayarımda Windows 10 Pro kurulu, antivirüs programı yok (Windows defender açık sadece), önceden Norton kullanıyordum o yapıyordur diye kaldırdım. Sayısız kez format attım, uTorrent ve ya bitTorrent'i açtığımda uygulama yanıt vermiyor veya uygulama çok feci şekilde kasıyor. Sistem özelliklerimden kaynaklanacağını düşünmemekteyim. BIOS güncel, sistem SSD üzerine kurulu, driverlar güncel (ekran kartı vs) Windows 10 sürümümün de güncel olduğu gözüküyor. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim, çok teşekkür ediyorum şimdiden.

Sistem özellikleri:

Windows 10 Pro.

• WD 1TB 7200 RPM hdd
  • Samsung 750 Evo 250GB SSD
  • Gskill 16 GB 3200 MHz RAM
  • Asus Rog Strix GTX 1070 8 GB ekran kartı
  • Intel i7 6700K 4.0 GHz işlemci
  • FSP 750w PSU
  • MSI Z170A Gaming M5 anakart

Hata sonrası Olay Görüntüleyicisine sorunun nedeni hakkında bilgi düşer.

Hocam hayır, o şekilde hata değil program kapanmıyor, açık kalıyor. Zaten Olay Görüntüleyicisinde gözükmüyor o yüzden Program içinde gezinirken program takılıyor, donuyor, yanıt vermiyor. Hata program içinde gezinirken çıkıyor , ekran görüntülerini yükledim. Nasıl düzeltebilirim bunu? Low cpu özelliğini true yaptım, antivirüs programları kaldırılmış bir şekilde defender kapalı. Nasıl düzeltebilirim bunu? Yardımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ediyorum.

Yardımcı olacak yok herhalde, ben en iyisi alternatif torrent uygulamalarına yöneleyim. Tekrardan teşekkürler herkese.

Dosya Ekleri

• ekran alıntısı 3.PNG
    ekran alıntısı 3.PNG
    11,9 KB · Görüntüleme: 519
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    26,6 KB · Görüntüleme: 475
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    19,2 KB · Görüntüleme: 493
Windows kaynak izleyicisini aç, işlemlerin altında mavi renkli askıya alınmış işlemlere sağ tıkla, işlemi sürdür de. Özellikle svchost askıya alınmışmı?

Az önce ben de buna benzer bir saçmalık yaşadık Torrent açılmıyordu ve sürekli boş ekranıyla takılıp kalıyor ''yanıt vermiyor''du. Bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi. Neden oldu anlamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı