Torrent yavaş iniyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

gns.bugra

Hectopat
Daha fazla  
İnternete yeni çıkmış olan bir Torrent'i indirmeye çalışıyorum fakat çok yavaş iniyor, sebebi nedir? Normalde 1-1.5MB ile indiriyorum Torrent'leri, Steam'den oyunları vs. ama burada KB bazen 1MB oluyor o kadar.

1636228686502.png

Torrentlerde internet hızından ziyade Torrenti paylaşan kişinin belirlemiş olduğu Seed değerine bağlıdır.

Fitgirl repacki çıkmadı sanırım.
Zaten şuan ki crack kötü. Ertelemiş Fitgirl. Ben Game Pass'ten satın alıp oynadım (Premium Edition'a para verdim) çok güzel oyun ama biraz dişini sık 9-10 kasım gibi indirmeyi dene. Discord'un varsa bir tane hızlı torrent buldum onu atayım istersen.

Sadece yeni çıkan bu Torrent'te sorun yaşıyorum.
Niye bu kadar dolaştırdınız bu konuyu anlamadım. Recep baltaş yeterince iyi bir açıklama yapmış.

1) Seeder sayısı az olabilir. 2) Yeni çıkan popüler bir dosyaysa Leecher sayısı çok fazla olabilir. Bu da seeder olmasına rağmen hızınızı düşürür. 3) Seeder'ların upload hızları düşük olabilir.

Torrent bu adı üstünde. Sunucudan indirmiyorsun. Birçok faktöre bağlı hız değişir. Mesela ben 1200 seederın olduğu dosyayı 4.5MB/s ile indirirken 10 seederın olduğu dosyayı 500KB ile indiriyorum. Google'dan ise saniyede 12MB ile indiriyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı