Torrent'ten oyun inmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1624906391256.png

Onaylayan moderatöre de mi karşısın?

Dostum öncelikle Torrent'ten sadece korsan inmiyor fakat korsan oyun indirimine karşıyım çünkü bu kişinin hakkına girmek oluyor ve yapımcının emekleri boşa gitmiş oluyor yani anlayacağın empati kurarak düşünmek daha sağlıklı olacaktır.

Ben korsan oyun indirdiğim zaman vicdanım sızlamıyor. Bazen de bizi bu hale getirenler düşünsün diyorum.
Bir oyunda özel fiyatlandırma olmadıkça o oyun crack'lenmeye meğillidir.Örneğin Max Payne 3 oyunu indirimde 10 tl'ye almıştım şimdiki fiyatı ise 144tl. Gta 5'i çoğu ülkenin nüfüsundan fazla kez satmasına rağmen sanki Rockstar'ın para çok ihtiyacı varmış gibi zam yapıyor ben hiç acımam kimse kusura bakmasın. O parayı vermeseydim ve zamlı fiyatıyla oyunu oynayacağım tutsaydı o oyunu crack oynardım bu kadar net.
Her korsan oyunla ilgili konu açıldığında da bunu söylüyorum bir oyun 10 kere pahalıdan satılcağına 1000 kişiye ucuzdan satılsın daha fazla kar eder oyun yapımcıları ama özel fiyatlandırma yapmak zorunda da değil ama sonuçlarına oyunun satılmamasıyla katlanmış olur.

Dostum öncelikle Torrent'ten sadece korsan inmiyor fakat korsan oyun indirimine karşıyım çünkü bu kişinin hakkına girmek oluyor ve yapımcının emekleri boşa gitmiş oluyor yani anlayacağın empati kurarak düşünmek daha sağlıklı olacaktır.
Hayır sizin dediğinizde en ufak bir yanlışlık yok. Şahsen böyle bir konu açsam kesin ceza yerdim.

Bir oyunda özel fiyatlandırma olmadıkça o oyun crack'lenmeye meğillidir. Örneğin Max Payne 3 oyunu indirimde 10 TL'ye almıştım şimdiki fiyatı ise 144TL. GTA 5'i çoğu ülkenin nüfüsundan fazla kez satmasına rağmen sanki Rockstar'ın para çok ihtiyacı varmış gibi zam yapıyor ben hiç acımam kimse kusura bakmasın. O parayı vermeseydim ve zamlı fiyatıyla oyunu oynayacağım tutsaydı o oyunu crack oynardım bu kadar net.

Dostum yapımcının hakkına girmek o kadar kolay değil lütfen empati kur. Ama bir şirket zengin olduğu halde zam yapıyorsa ona karışamam fakat zamları sanırım Steam/Epic Games yani aracı satıcılar yapıyorlar.
Hayır sizin dediğinizde en ufak bir yanlışlık yok. Şahsen böyle bir konu açsam kesin ceza yerdim.

Siz de haklısınız hocam anlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı