Torrentten Windows 8 İndirmek İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk 3 indirmeyi durdurursan hızın artma ihtimali çok yüksek.

Maleseef denedim ama olmadı diğer inen 8.1, 2.8 mB/s'yi bulmuştu fakat bu 10 kB/s'yi geçmedi :(

Son düzenleyen: Moderatör:
2.8 mB/s'yi bende bir torrent de bulmuştum ancak 8.1 mB/s ilginç ve şaşırtıcı bir değer.

Torrentler ile yapılan indirmelerin hızı, diğer bilgisayarların yaptıkları Upload hızları ile yani Seedler ile belli olur. Karşıda ki bilgisayar ne kadar Seed ederse senin indirme hızında, tarifen nasıl ise o kadar yüksek olur. Internet Download Manager (IDM) ile indirme ise, düz bir indirmedir ve doğrudan senin internet hızın nasıl ise o şekilde bir indirme yaparsın. Bu yüzden oradan indirmeni tavsiye ettim.

2.8 mB/s'yi bende bir torrent de bulmuştum ancak 8.1 mB/s ilginç ve şaşırtıcı bir değer.

Bu arada hızım 8.1 mB/s dememiş. Windows 8.1 indirme hızı 2.8 mB/s demiş.

Not : Mümkün olduğunca sitede korsan paylaşım yapmak yasaktır. (Sadece uyarı.)

Maleseef denedim ama olmadı diğer inen 8.1, 2.8 mB/s'yi bulmuştu fakat bu 10 kB/s'yi geçmedi :(

Torrentler ile yapılan indirmelerin hızı, diğer bilgisayarların yaptıkları Upload hızları ile yani Seedler ile belli olur. Karşıda ki bilgisayar ne kadar Seed ederse senin indirme hızında, tarifen nasıl ise o kadar yüksek olur. Internet Download Manager (IDM) ile indirme ise, düz bir indirmedir ve doğrudan senin internet hızın nasıl ise o şekilde bir indirme yaparsın. Bu yüzden oradan indirmeni tavsiye ettim.

Bu arada hızım 8.1 mB/s dememiş. Windows 8.1 indirme hızı 2.8 mB/s demiş.

Not : Mümkün olduğunca sitede korsan paylaşım yapmak yasaktır. (Sadece uyarı.)

Bir virgül nelere kadir değil mi? :)

https://www.technopat.net/forum/windows-8/29656-windows-8-1-rtm-turkce-indirme-baglantilari.html

Buradan rehber edinebilirsiniz. Konuyu kilitliyorum çünkü illegal kokuyor. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı