Toshiba 50UL3C63DT vs 50UA3D63DT

FrankMorris

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro 13''
Son düzenleyen: Moderatör:
Metal çerçeve, daha düşük güç tüketimi, daha iyi yazılım ve daha yeni olması sebebiyle 2. Ürünü öneririm. Max bütçeniz nedir?

@Barisdkmn Max bütçe 8000 ancak olabilir hocam onun dışında mümkün değil maalesef , bu arada bu fiyatta başka önerilerilere de açığım . Teşekkürler.

@Barisdkmn maksimum bütçe 8000 ancak olabilir hocam onun dışında mümkün değil maalesef, bu arada bu fiyatta başka önerilerilere de açığım. Teşekkürler.

Ekran boyutu olarak 43 inç uygunsa öneride bulunabilirim. 50 inçte en mantıklısu Toshiba gibi görünüyor. Panel kalitesi olarak bir şey diyemem fakat aynı fiyatlı Regal ve Grundig'lerden iyidir.

Ekran boyutu olarak 43 inç uygunsa öneride bulunabilirim. 50 inçte en mantıklısu Toshiba gibi görünüyor. Panel kalitesi olarak bir şey diyemem fakat aynı fiyatlı Regal ve Grundig'lerden iyidir.
43 inç önerilere de açığım hocam önerirseniz sevinirim , zira tvler hakkında bilgim kısıtlı. @Barisdkmn

Bu alınabilir, Philips'in paneli daha iyi diye biliyorum fakat Toshiba'nın özellikleri daha cazip duruyor. Benim de TV bilgim buraya kadar :D bu ikisinden birini tercih edebilirsiniz. Deneyimleme şansınız varsa MediaMarkt gibi yerlere gidip test edin, hangisi daha güzel görünüyorsa onu alırsınız.

Bu alınabilir, Philips'in paneli daha iyi diye biliyorum fakat Toshiba'nın özellikleri daha cazip duruyor. Benim de TV bilgim buraya kadar :D bu ikisinden birini tercih edebilirsiniz. Deneyimleme şansınız varsa MediaMarkt gibi yerlere gidip test edin, hangisi daha güzel görünüyorsa onu alırsınız.
İnceleyeceğim hocam geri dönüşünüz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı