Çözüldü Toshiba A200-1AH laptopta ekran kartı nasıl değiştirilebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Takumi Fujivara

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core 2 DUO T7500
ATI Mobility Radeon HD 2600
2X2 4 GB 400 MHZ Ram
Crucial BX500 SSD
Windows 10
Linux Mint
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Toshiba A 200 1 AH laptopumu temizlemek için içinin açtığımda GPU'nun anakarta gömülü olmadığını gördüm. Bunun yerine ayrı bir kart olarak anakartın altında. Şu anda 256 MB ekran kartı var. Bunu bir şekilde değiştirmem mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çıkabildiğine göre değiştirilebilir fakat 2007 üretimi bir cihaz, AMD'nin sayfasında bile bulamadım şu an olan ekran kartını. Daha yüksek bir model taksanız bile besleyebileceğini sanmam sistemin. Ekstra olarak AMD kanadında MXM türünde pek modelde yok, bulması bile hiç kolay olmaz.
Çıkabildiğine göre değiştirilebilir fakat 2007 üretimi bir cihaz, AMD'nin sayfasında bile bulamadım şu an olan ekran kartını. Daha yüksek bir model taksanız bile besleyebileceğini sanmam sistemin. Ekstra olarak AMD kanadında MXM türünde pek modelde yok, bulması bile hiç kolay olmaz.

Çözüm

Anladım teşekkür ederim yapacak bir şey yok o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı