Toshiba A300 PSAG8E Hangi Mac OS X Sürümü?

Soad21

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopumun özellikleri aşağıdaki gibidir. Siz hangi Mac os X sürümünü tavsiye edersiniz?

İşlemci Intel® Core™2 Duo İşlemci T6400 Intel® GM45 Express chipset ve Intel® WiFi Bağlantı 5100 özellikli Intel® Centrino® Duo işlemci teknolojisi
saat hızı : 2.00 GHz
ön veri yolu : 800 MHz
2. seviye önbellek : 2 MB
RAM standart : 2,048 MB + 1024 MB
maksimum genişleme : 8,192 MB
teknoloji : DDR2 RAM (800 MHz)
Hard Disk kapasite : 320 GB
onay : S.M.A.R.T.
sürücü dönüşü : 5,400 rpm
BIOS InsydeH2O Version = 2.20
Kablosuz Ağ

Intel(R) WiFi Link 5100 AGN

Realtek PCIe FE Family Controller
Ses Kartı Realtek Semi Conductor
[TBODY] [/TBODY]
Ekran Kartı tür : Mobile Intel® GMA 4500MHD
bellek kapasitesi : 4 GB sistem belleğiyle en fazla 1.340 MB toplam kullanılabilir grafik belleği
bellek türü : paylaşılan
[TBODY] [/TBODY]

GMA x4500 masaüstünde çalışmıyordu ancak laptopda çalıştıranlar varsa yardımcı olabilirler.
- Onun dışında Mavericks kurmanızı öneririm. Yosemitede kasmalar yaşatabilir.

peki mavericks için bir kurulum linki var mı acaba nasıl kuracağıma dair? teşekkürler yardımınız için

Merhaba arkadaşlar,
Yukarıda belirtilen teknik özelliklere sahibi Toshiba A300 dizüstü bilgisayarım var sadece 500 gb harddisk yeni aldım ramlerde 4 gb. Bende hackintosh kurmak istiyorum.Fakat yeniyim bir kaç video izledim sadece...Nereden başlamam gerekiyor?Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...

Merhaba arkadaşlar,
Yukarıda belirtilen teknik özelliklere sahibi Toshiba A300 dizüstü bilgisayarım var sadece 500 gb harddisk yeni aldım ramlerde 4 gb. Bende hackintosh kurmak istiyorum.Fakat yeniyim bir kaç video izledim sadece...Nereden başlamam gerekiyor?Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim..
Aşağıdaki linkten USB imaj hazırla ve aşağıdaki videoları takip ederek kurulum yap.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/os-x-10-10-yosemite-raw-İmajı.120024/

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

teşekkür ederim

Merhaba tekrar 1 haftadır.Dosyaları indirmeye çalışıyorum verdiğiniz linkten hepsi indi fakat yosemite iso dosyasını üç kere indirmeme rağmen bilgisayarımda 6.04 GB olarak gözüküyor.Bulutta 6.05 GB gözüken dosya eksik indirdi galiba nasıl yardımcı olabilirsiniz başka bir yer yada torrenti var mı? dosyanın.Şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşlar merhaba,
Toshiba A300 Satellite dizüstü bilgisayarım var.Bios menüsü güncel gözüküyor. 2,20 sürüm'ü fakat bir türlü belirtildiği gibi SECURE BOOT diye bir şeye ulaşamıyorum.Sadece AHCI var onun dışında hiç bir şey yok ne yapmam gerekir Acaba?Yardımlarınızı bekliyorum.Görüşmek üzere...

Not:TOSHİBA A300 BİOS SECURE BOOT SORUNU konu başlığıda açtım...

belirtilen hatayı bir türlü geçemiyorum verilen kodların hepsini denedim hiçbirisi işe yaramadı.varmı bir çözümü Allah rızası için yardım edin USB ile başka mause denemedim başka bellekte denemedim.

Dosya Ekleri

• bıos still hatası.JPG
    bıos still hatası.JPG
    60,2 KB · Görüntüleme: 440
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı