Toshiba Satellite A300 psaj0e Laptopa hangi Mac OS X sürümü kurmalıyım?

Cenk Yurdakan

Kilopat
Recep bey öncelikle merhaba, Toshiba Satellite A300 psaj0e Laptop sahibiyim. Sizce hangi MAC OS X sürümünü kurmalıyım. Bu laptop için sürücü desteği nedir. Kısacası nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim.

Sanırım şunları da belirtmemde fayda var. Bir süredir bu işle uğraşıyorum. Bilgisayarla aramın iyi olduğunu söylemeliyim. Daha önce de bir çok kurulum yaptım. Mesela en son RAW imajo ile kurulum yaptım. Kurulumda sorun yok. Sistem kendini restart etmiyor ve neredeyse hiç bir sürücüm çalışmıyor. Kext dosyaları buldum bir kaç tane, kurdum çalışmadı. Hiç bir kernel panic hatası da almadım. iatkos sürümlerinden birini mi kursam diyorum ama onlarda da güncellemenin sorun çıkardığını duymuştum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Laptop ile ilgili detayları belirtiyorum:;

Processortype : Intel® Pentium® dual-core processor T2370
clock speed : 1.73 GHz
Front Side Bus : 533 MHz
2nd level cache : 1 MB
System memorystandard : 2,048 (1,024 + 1,024) MB
maximum expandability : 2,048 MB
technology : DDR2 RAM (667 MHz)
Hard diskcapacity : 200 GB
certification : S.M.A.R.T.
drive rotation : 5,400 rpm
Displaysize : 15.4 "
type : Toshiba TruBrite® WXGA TFT High Brightness display
internal resolution : 1,280 x 800
Graphics adaptertype : Intel® GMA X3100
intel gma x3100 graphics intel 965 express chipset
memory amount : up to 358 MB total available graphics memory with 2 GB system memory
memory type : shared
Internal video modesThe following internal video modes are supported: :
resolution : 1,280 x 800
Sound Card

Wireless
Conexant High Definition SmartAudio 221

Realtek RTL8187B
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleme:
Ancak şöyle bir durum var. 1 sene kadar önce iatkos s3 (snow leopard) sürümünü kurmuştum ve ekran kartımın ve ses kartımın çalıştığını hatırlıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı