Toshiba A350-22Z BIOS güncelleme

Yonetıcı olarak calıstırdıgımda guncellemıs olacak mı ? Gordugum kadarı ile biraz işlem sırası var. Ancak bu işlemler baska ürünler için tanımlanmış olan adımlar. Benım bilgisayarım Toshıba Satellite L870 19D ve buna yönelik anlatılmış olan bir adet dahi anlatım ve ya yardımcı bir kaynak bulamadım.
Ayrıca Yapacagım Guncelleme BIOS versiyonunu 6.70 den 6.80 e yukseltmıs olacak. Siyah ekran hatası aldıgım ıcın her seyı guncellemek ıstıyorum. Biliyorum ki siyah ekran hatasının bununla alakası yok ancak baska guncelleme hatalarına yer vermemek adına bunu yapmak istedim. Yardımlarınızı beklıyorum.

Tamam guncellemeyı yaptım tesekkurler dediğin gibi yetiyormuş kinayeli konuştugum ıcın ozur dılerım ;) Onu da anlatayım da ek bilgi olsun. Bilgisayar bana yurtdısından(Almanya) Wındows 8 kurulumu ıle geldı. Bellı sure kullandıktan sonra magazadan 8.1 guncellemesı geldı ben de yaptım. Geceden baslattım ve sabah kalktım baktım kı bılgısayarı actıktan 10 sn sonra 'Oturum Kapatılıyor' dıyerek kapandı ve her acmaya calıstıgımda Kullanıcı ekranından sonra sıyah bır ekranda takılı kalıyordu kı su an pıyasada buna sıyah ekran hatası dıyorlar. Gorev yonetıcısı acılıyor sadece ve tekrardan yenıden baslatamıyorsunuz. Bunun ıcın bataryayı cıkarıp takıyordum baska yol var mı bılmıyorum. Yanı masaustune gelmıyor ekran.(tabı masa ustunu 'Dosya Gezgını' uzerınden acabılecegınız bır yontem var ama bılgısayar boyle kullanılmaz) Velkasılı kelam çözüm olarak dediler ki;
0-) USB ve ya CD/DVD uzerınden onarım-kurulum-sıfırlama ve ya kurtarma gerçekleştırme
1-) 'Temiz Kurulum' yapma
2-) Virüs var!!! temizle
3-)Toshıba cagrı merkezınden ekran kartı guncellemesı onerıldı

Ben hepsını denedım ama hangısıyle cozdum bılemıyorum kı zaten bunlardan baska cozum yolunu goremedım ben varsa baska arkadaslar eksıklerı eklesinler.

Valla temiz kurulum yaptım guzel oldu, az once de Dreamspark dan key başvurusu yaptım. Ancak kafama su da takılmadı degıl. benım win 8 deki urun anahtarım 8.1 pro da işe yaramaması saçmalık degıl mı sonucta ona da para verılmiş. Magaza uzerınden sorunsuz kurulum yapılmıs olsaydı yenı bır key e hıc gerek olmayacaktı. Bosuna masraf ugras, zaten ne oluyorsa kullanıcıya oluyor Microsooooooofffftttt duy sesimiziiii :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı