Toshiba C660-1qh Laptop Yosemite Kurma

çok teşekkür ederim yardımınız için yavaş yavaş sorunları çözüyorum wi-fi yı hallettim ama ekran çok kasıyor grafikler kısmında Ekran 3mb gözüküyor. Ekran kartım "NVIDIA GeForce 315M, 1 GB paylaşımsız" bunun için nasıl bir çözüm bulabilirim?

Son düzenleme:
Tekrar merhaba, çözünürlüğü hallettim manuel girerek 1366x768 ayarlayabildim fakat paylaştığınız "config_HD3000_1366x768"i adını değiştirerek config.list olarak ayarlayıp efi>clover içine attım laptop açılmıyor sürekli yeniden başlıyor. (Ekran kartı plistinin boot komutları şu şekilde: kext-dev-mode=1 dart=0 slide=0 -gux_defer_usb2 nv_disable=1). Sürekli yeniden başlayınca komutları sizin dün verdiğiniz gibi "-f dart=0 cpus=1 PCIRootUID=1 ncpi=0x2000" değiştirerek laptopu açabildim. Tekrar eski config.plist i attım. Şu anda laptop açılırken ve açıldıktan sonra kullanırken kasmalar oluyor(ekteki gibi ve üstüne geldiğimde görüntü düzeliyor). Ekran kartım 3mb gözüküyor. Forumda araştırdım ama hala net bir çözüm bulamadım. Hatta "MacPoison Yosemite" adlı programlada hd3000 i kurdum yine olmadı. Komutlardamı hata yapıyorum acaba ya da ben ekran kartı plist ini yüklemeyi bilmiyorum kafam iyice karıştı. Config.plist dosyasını burada paylaşsam acaba düzenleyebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_1169.JPG
    IMG_1169.JPG
    224,3 KB · Görüntüleme: 223
  • IMG_1170.JPG
    IMG_1170.JPG
    245,4 KB · Görüntüleme: 179
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı