Başarılı Kurulum Toshiba L70A-13E macOS |Sierra| 10.12 |Windows 10 Dual Boot

merhabalar. ben daha önce hackintosh olaylarına girmedim yeni bir pc toplamam ile beraber merak sardım bu duruma. bana rehberlik edebilecek bir forumda olduğumu düşünüyorum ön araştırmalar yaptım fakat nereden nasıl başlaycağımı tam olarak bilmiyorum. sistemimi mi soracak olursanız işlemcim intel İ7 6700k 4.0ghz- anakart asus maximus hero8 ddr4- Ram 2*8gb corsair vengiance 3000mhz cl15-240 gb sandisk ssd (system)-(ekran kartı seçimimim içinde araştırmalar içerisnde olduğumdan dolayı eski ekran kartım olan Nvidia 9800GT 1gb 256bit ddr3ekran kartını kullanıyorum ) klavye mouse takımımda microsoft wireless keyboard ve wireless mouse

Zaten onlarca rehber var forumda, kurulum yapmayı deneyebilirsin. Sonraki sorunlarda, konu açabilir bizlere sorabilirsin.

Hocam ekran kartı için gerekli kext nerdedir acaba? Aynı bilgisayar var bende de. Bir de wifi sorununu çözdünüz mü? Onun için bir kext var sanırım.

Hocam rica etsem bana da anlatırmısınız aynı laptoba sahibim. Bendeki i7 sürümü

Arkadaşlar uzun zamandır foruma giremiyordum kusura bakmayın. Açık ve net anlattığımı düşünüyorum konu kirliliği olmaması için özelden yazarsanız sevinirim.

Saygılarımla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…