Toshiba L850 Intel Graphics Driver

ArdaAtalay

Hectopat
Daha fazla  
Bimeks'ten bir bilgisayar aldım. Cpu'nun Graphics Driver'ı yoktu. Bende herhalde bilgisayarda öyle bir şey yoktur diye geçiştirdim. AMD Ekran kartımı Toshiba'nın kendi sitesinden güncellerken Intel Graphics Driver'ını gördüm. Benim asıl sorum şu:
Bu Intel Graphics Driverını yükleyeyim mi?
Yüklersem enerji tasarrufu vb. şeyler yapabilir miyim?
Donanım: Toshiba L850-1RH
Cpu: Intel Core-İ7 3630Q
Gpu:Amd Radeon HD 7670M
İşletim Sistemi: W8.1

Not: Yanlışım varsa özür dilerim telefondan yazdım.

Son düzenleme:
Yalnız ben Intel'in driveri yokken (Hiçbir zaman Intel ile ilgili hiç bir şey yok iken) Amd driverını güncelledim. Şimdi Amd driverını silip, Intel driverını yükleyip, tekrar Amd driverını mı yükleyeyim?

Yalnız ben Intel'in driveri yokken (Hiçbir zaman Intel ile ilgili hiç bir şey yok iken) Amd driverını güncelledim. Şimdi Amd driverını silip, Intel driverını yükleyip, tekrar Amd driverını mı yükleyeyim?
Evet aynen öyle.

Anca denemeye fırsat buldum. Şimdi sizin indir dediğiniz yüklenmiyor(Uygun Donanım Bulunamadı hatası veriyor), Toshiba'nın ki ise winrarla çıkartıp kurulumu başlatıyorum. Ondan sonra kendi kurulum dosyalarını çıkartıyor. Çıkartığı zamanda intel kurulum menüsü gelmiyor ama başlatmak için UAC soruyor bana. Başka bir driver verebilir misiniz? Yada Toshiba driverının sorununu çözmeme yardımcı olur musunuz?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı