Toshiba laptop açılış ekranında elektriği kesiyor

Kaan dursun

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar benim Toshiba marka laptopum açılırken 3-4 saniye sonra elektriği kesiyor. Statik elektrik vardır içinde diye power tuşuna basılı tuttum elektrik akımının çıkması için ama nafile. İlk açılışta değil kapandığı zaman 2. kere bastığımda açılıyor laptop. Bundan birkaç ay öncede başıma geliyordu ama bir süredir yapmıyordu bu sorunu,sizce sebebi nedir ? Bir de baya bir kapandı laptop zarar görmüş müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hımm evet haklısınız. Birkaç gündür mavi ekran hatası alıp durdum böyle bir sorun yoktu. Mavi ekranı çözdüm bu seferde bu çıktı. İnsanın siniri bozuluyor.
Şuan laptopun açılsa bile bozulmaya aday onu iyi bir servise götür çünkü cihazında bir arıza var ve bu diğer parçaları etkiliyebilir. Dediğim gibi yap ve kesinlikle kendin yapmaya kalkışma. Güzel kardeşim sağlıcakla kal.

Selamlar benim Toshiba marka laptopum açılırken 3-4 saniye sonra elektriği kesiyor. Statik elektrik vardır içinde diye power tuşuna basılı tuttum elektrik akımının çıkması için ama nafile. İlk açılışta değil kapandığı zaman 2. kere bastığımda açılıyor laptop. Bundan birkaç ay öncede başıma geliyordu ama bir süredir yapmıyordu bu sorunu,sizce sebebi nedir ? Bir de baya bir kapandı laptop zarar görmüş müdür?
Hocam epey bir zaman olmuş ama bende de benzer sorun var. Sorunu çözebildiniz mi?

Geri
Yukarı