Toshiba laptopta Bluetooth çalışmıyor

hjackles

Hectopat
Merhaba Toshiba C55A1JJ kullanıyorum. 10 gün kadar önce yeni SSD taktırıp Windows 10 yüklettim. Klavyesinde tuşları sıkıntılı diye Bluetooth'lu klavye aldım. İlk önce sıkıntısız çalıştı. Ama son 2 gündür laptopun blıetoothu gidiyor. Cihaz bulamıyor. İnterntte bir videoda hizmetlerden Bluetooth destek hizmetini otomatik yap laptopu yeniden başlat dedi yaptım oldu. Ama bugün yine gitti laptopu yeniden başlat dedim oldu. Bu böyle devam etmez. Neden olmuş olabilir? Sürücüler güncel.

Yok mu yardım edebilecek

Son düzenleme:
Merhaba Toshiba C55a1jj kullanıyorum. 10 gün kadar önce yeni SSD taktırıp Windows 10 yüklettim. Klavyesinde tuşları sıkıntılı diye Bluetooth'lu klavye aldım. İlk önce sıkıntısız çalıştı. Ama son 2 gündür laptopun blıetoothu gidiyor. Cihaz bulamıyor. İnterntte bir videoda hizmetlerden Bluetooth destek hizmetini otomatik yap laptopu yeniden başlat dedi yaptım oldu. Ama bugün yine gitti laptopu yeniden başlat dedim oldu. Bu böyle devam etmez. Neden olmuş olabilir? Sürücüler güncel.

Yok mu yardım edebilecek.

SSD'yi takan kişi SSD takarken bluethooth soketini yanlışlıkla çıkarmış olabilir ya da belki temassızlık vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı