Toshiba OCZ TR200 240 GB SSD alınmalı mı?

Berk18

Kilopat
Daha fazla  
Sistem özellikleri Intel Core i7 7700K, GTX 1050 Ti ve 8 GB DDR4 bellek. Harddiskimin yavaş olması bir şeyleri kopyalarken, RAR'ları çıkartırken aşırı yavaş kalması sebebiyle SSD geçmek istiyorum. Ayrıca harddisk kullanımı hiçbir sebep yokken %100'lere çıkıyor. Açıkçası bu sisteme biraz hantal kalıyor. Biraz araştırma yaptım HDD ile arasında fazlaca fark var. Toshiba OCZ 240GB SSD 555-540MB/sn SATA3 2.5" SSD TR200-SAT3-240G isimli ürünü buldum N11'de. Fazlaca satılmış alsam işimi görür mü arkadaşlar? Ve son olarak SSD'yi bilgisayar bağlamak çok zor bir işlem midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlık sorunları yaşayabiliyor. Onun yerine Gigabyte öneririm fiyat performans.

Bütçe varsa Samsung EVO 860 almanız en iyisi tabii.

Sağlık sorunları yaşayabiliyor. Onun yerine Gigabyte öneririm fiyat performans.

Bütçe varsa Samsung EVO 860 almanız en iyisi tabii.

Yolladığınız link gigabyte ürünü satın alsam işimi görür mü? Pubg falan oynuyorum. Ama hdd ciddi sorun çıkarıyor bir dosyayı rardan çıkarmak kopyalamak tam bir işkence. Hdd kullanımı %100e çıkıyor ve fps dropları yaşıyorum. Fps örneğin 100 iken birden 40a kadar iniyor. Bütün sürücülerim herşey güncel orjinal win10 kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı