Toshiba P300 Ses Sorunu

Bu kadar kısa sürede arıza vermesi normal değil. Disklerdeki bu Donma-Uyku modu sorunu neden kaynaklanıyor olabilir ?
@Recep Baltaş
Ürün yenisiyle değiştirildi. Yeni gelen diske dosya yüklediğimde hata verdi. Diski biçimlendirip tekrar yükleme yaptım. Bu sefer dosya yüklü olsa bile gözükmüyordu. Son olarak sistemi yeniden başlattığımda operating system not found hatası aldım. Diski farklı SATA portlarına taksamda bir işe yaramadi. Son çare diskin çıkardım. Sistem SSD üzerine kuruluydu. Bu sorunu nasıl çözebiliriz ?
Ses sorunundan sonra sistem bir süre sonra açılmıyor. Sorunu aşağıdaki kodları yazarak çözdüm.

reg.exe add "HKLM\System\CurrentControlSet\Services\atapi\Controller0" /f /v EnumDevice1 /t REG_DWORD /d 0x00000001

reg.exe add "HKLM\System\CurrentControlSet\Services\atapi\Controller0" /f /v EnumDevice1 /t REG_DWORD /d 0x00000002

Bir süre ayni sorunu tekrar yaşadim. Yine ayni şekilde çözdüm. Bu kodları periyodik olarak yazmak zorundamıyım ? Ne işe yaradıkları hakkında bir fikrim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı