TOSHIBA QOSMIO X870 vs MSI GE70

yakari

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Mezun ama işsiz güçsüz.
Arkdaşlar herkese merhabalar. Arkadaşım yeni laptop alacak. Bütçe 4000-4500 arası. Kendisi toshiba Qosmio yu beğenmiş. Bana sordu ne alsam diye. Bende vatandan acele ile baktım ve msi ge70 i gördüm. Gördüğüm kadarıyla ekran kartı toshibaya göre daha güncel model ama. Bu iki modeli karşılaştırıp hangisi daha iyidir söyleyebilir misiniz? Arkdaştan biraz bahsedeyim. Çok oyun oynar. Kendisinin şuan itibariyle steam oyun oynama saatleri dota2: 1876 saat, Team fortress 2: 2193 saat. Eski bilgisayarı Hp pavilion dv6 malesef. Bunuda göz önünde bulundurarak yorum yapın. :) Yani en önemli kriter uzun süreli oynamalarda ısınmıyacak ve grafik açısından tatmin edici bir karta sahip olacak. Başka önerilerde yapabilirsiniz. En fazla 3 gün içerisinde alıyor laptopu. Herkese teşekkürler iyi forumlar. :)

Toshiba'nın modeli bir önceki nesil donanımları kullanıyor ve daha pahalı. SSD'li MSI GE70 modellerini öneririm.

Yorumunuz için teşekkür ederim siz kullanıyor musunuz? Isınma problemi var mı onları merak ediyorum. Yani hangisi daha az ısınır.
İkisi de üst düzey oyuncu dizüstü bilgisayarı olduğu için pek fazla ısınma sorunu görünmeyecektir. Yine de MSI bu işte biraz daha güven veriyor.

Bemde msi almasını söyledim ama arkadaşın toshiba daha çok hoşuna gitti onu aldı. İnşallah istediği performansı alır. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı