Toshiba Qousmio x70-a Notebook Ekran Kartı Değişimi

bana alırken değiştirebilirsin dediler aldıktan bir kaç ay sonra ram taktırmaya gittim o zaman tekrar sordum evet değiştirilir dediler gtx 980m almak istiyorum internetten sipariş vereceğim fakat hangisi benim laptopun anakartına uyumlu onu bilmiyorum gtx 980m in 6-7 farklı çeşidi var çünkü

Değiştirilebilir olmasının tek başına anlamı yok ki. 980m takabiliyor musun onu araştırman gerek. Recep B.'ın ekran kartı upgrade videosunu seyretmekle başlayabilirsin. Bu ve bunun gibi birçok kaynak var, araştırman gerek: Is my system MXM compatible?

Satıcılar ilanlarında şu ürünle uyumludur gibi ek bilgiler veriyorlar çoğunlukla. Ek olarak kartın mxm versiyonu vb. özelliklerinin uyması da tek başına yetmez çünkü bazı üreticiler kendi anakartlarına uygun olarak farklı şekilde (kare, dikdörtgen, çıkıntılı vs.) kart kullanabiliyorlar, yani sipariş öncesi kartı çıkarıp bakman gerek.

Servis yardımcı oluyorsa onlara da sorabilirsin.

teşekkürler aldığım yere gitmem lazım o zaman orda açtırıp bakalım benim mevcut kartımın üstünde hangi kart uyumuysa onu alıcaz artık tekrar çok teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı