Toshiba x70-a-13n Bilgisayar notebook soğutucu öneri

Mert YILDIZ

Hectopat
Daha fazla  
Toshiba x70-a-13n için notebook soğutucu tavsiye istiyorum yardım edebilecek arkadaş varsa. Recep hocam özellikle sizden yardım bekliyorum tercihinize güveniyorum benim laptop fanları sağ tarafta nrmalde diğer bilgisayarlarda dvd writerin bulunduğu yerde. Ona uygun fan bulamıyorum ısınıyor bilgisayar haliyle. Bütçe olarak 250 tl ye kadar çıkabilirim yardım edebilirseniz sevinirim iyi forumlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Önce AIDA64 ile sıcaklıklara bakın bence.
Sıcaklıklar anormal ise makinayı açıp fan ve ızgaraları temizleyip termal macunu yenileyin.
Sonra tekrar test yapıp sıcaklıkları kontrol edin.
Hala ihtiyaç varsa alışveriş.

Makinayıda düz ve temiz bir zeminde kullanın.Ek olarak zeminden biraz daha yükseltin, (ben bardak altığını ayakların olduğu yerlere yapıştırdım) böyle yapın ki alttan daha rahat hava alsın.

Selamlar

Cooler Master R9-NBC-U3PK-GP Siyah NotePal U3 Plus 19" Notebook Soğutucu | sanalmarketim bu sizce bir zalman performansı verir mi ? bende bakıyordum ya bunu yada nc2000 gibi bir sey almayı dusunuyorum
Bu dahada iyi.Hangi taraf sıcaksa fanı istediğin yere yerleştirebiliyorsun.

Merhaba,

Önce AIDA64 ile sıcaklıklara bakın bence.
Sıcaklıklar anormal ise makinayı açıp fan ve ızgaraları temizleyip termal macunu yenileyin.
Sonra tekrar test yapıp sıcaklıkları kontrol edin.
Hala ihtiyaç varsa alışveriş.

Makinayıda düz ve temiz bir zeminde kullanın.Ek olarak zeminden biraz daha yükseltin, (ben bardak altığını ayakların olduğu yerlere yapıştırdım) böyle yapın ki alttan daha rahat hava alsın.

Selamlar
Ben sana daha fantastik bir şey önereyim yükseltmek için.Çatalı yatay koy :D.

teşekkür ederim yorumlarınız için ama bilgisayar yeni termal macunda bişe olacağını sanmıyorum çok güzel özelliklere gidip ufak bir fan eklersen elbet böyle olur :) gerisinde çok memnunum bilgisayardan büyük ihtimal cooler master alacağım çok teşekkür ederim 1. sıraya aldım cooler masterı :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı