Toshiba Satellite A500 Siyah Ekran

ozan97

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Toshiba Satellite A500-1DN modelli bir laptopum var. Sorun şu: Laptop kendini yeniden başlatıyor ve şu şekilde oluyor, mesela lol'ü açtım oynuyorum 5dk geçmeden laptop daha soğukken durup duruken ekran siyah oluyor. Laptop yeniden başlıyor ama sıradan başlata bastığımızda yeniden başlat dediğimizde programlar kapanıyor. Bunda öyle değil tak diye ekran siyah oluyor sanki bilgisayarı yeniden açıyormuşum gibi başlıyor. Sıcak mı deseniz bence hayır geçen gün açtıktan 5 dk sonra oldu bu olay ve çok sinirlenmeye başladım.(bu birinci değil) Fanını yeni temizlettim yeni format attım ne istiyor anlamadım. Benim fikrim bilgisayara grafikleri yüksek bir şey açıldığı zaman kaldıraraması tak yeniden açılması. Ama benim düşüncem malesef sorunu çözmüyor, sizlerinde yardımınıza ihtiyacım var bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı