Toshiba Satellite C55-A-1U6 BIOS Güncelleme Dosyası

Exinie

Kilopat
Ne olur çözüm bulun, ne olur. Toshiba Satellite C55-A-1U6 cihazımın BIOS sürümünü 1.10 sürümünden 1.30 sürümüne çıkartmam lazım. Fakat güncelleme dosyası yok, iki tane buldum fakat biri dosyayı indirirken Google Chrome kullanıcı adı ve şifre istiyor diğeri ise .exe uzantılı ve güncellemek için bataryanın en az %20 olması lazım ve bende batarya yok, bozuk. 1.40 sürümü en az 1.30 istiyor, 1.50 sürümü benim CPU mu desteklemiyor. 1 yıldır sorunumu çözemedim ne olur Allah'ın bir kulu cevap versin.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette bunu buldum:
Kaynak:
Tamamdır virus totalla taratıp bir virüs olup olmadığına bakabilirsiniz.Ayrıca virüstotaldan anlamıyorsan link atabilirsin. Ancak direkt linki değil yönlendirme. Yorumumu beğenirmisin? Beğeni çoğaltıyorum. (Kendi isteğinle)

Toshiba'nın sitesinden indiriniz.

Toshiba'nın sitesinde saadece 1.40 ve 1.50 var
İnternette bunu buldum:
Kaynak:

Bilgisayarımla uyumlu değil Toshiba Satellite C55-A-1U6 PSCJEE olması lazım

Öyle saçmalık mı var? Ben 7WCN22WW den 7WCN46WW yükseltiyorum arasında 23, 24, 25, 30, 44 gibi bir sürücü BIOS güncelleme var. En güncelden en eski sürüme de düşürebilirim. Reddit sitesinde bulabilirsin ya da yabancı forumlarda. Senin Toshiba yapmış yapacağını.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı