Toshiba Satellite C55 USB ve DVD ile boot etmiyor

Exinie

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım açılırken reset atıyordu ve ben de Recovery ile sıfırlamak istedim. C: diski tamamen sildi fakat Windows kurmadı ve bilgisayarın sıkıntısı USB veya DVD'den boot etmiyor. DVD'den edince Press Any Key To Boot From CD/DVD yerinde tuş basıyorum noktalar donuyor ve öyle kalıyor. USB'den boot edince açılıyor fakat Windows Boot Error falan veriyor. Windows kuramıyorum PC işletim sistemi yok diyor çıldıracağım cidden camdan aşağı atasım geliyor. Bıktım her şey hatalı mı olacak karşılaşmadığım hata kalmadı. Bi PC açıldığında WiFi açılmaz, bi Skype, Spotify yüklenemez, bi BEX hatası alırım, bi APPCRASH hatası. Kod yazarken de hata alırım. Format attıktan sonra FPS düşer yavaşlar. C: diskdeki Windows ikonu silinir PC açılırken reset atar sıfırlamak isterim Windows kurmaz, bıktım bu kadarı da yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı