Toshiba Satellite C660D tarayıcıda videolar kasıyor

Kawoon

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, benim bir sorum olacaktı. Benim şu an elimde bir bilgisayar var ve biraz eski. Benim sorunum şu ki bilgisayarda video izleyemiyorum, Google'a girdiğimde herhangi bir film sitesinden film izlerken kasıyor, aynısı YouTube için de geçerli, siteler falan da geç açılıyor. Bilgisayarı ilk aldığım zamanlarda kasmıyordu, sıkıntısız bir şekilde izleyebiliyordum ve o zamanlar yanlış hatırlamıyorsam Windows 7 kuruluydu. Sizce bu sorunu düzeltmek için ne yapmam gerekiyor? Format atmalı mıyım?

Not: Bütün driverlar güncel, arka planda çalışan uygulama yok ve HDD'de bol miktarda boş alan mevcut.

Sistem.
-Toshiba Satellite C660D.
-AMD E-300 APU with Radeon HD Graphics 2çekirdek 1.3GHz
-2 GB RAM.
-AMD Radeon HD 6310 Graphics.
-Win 8.1 Single launguage (32 Bit)

Arkadaşlar sizce format atmalı mıyım? Atarsam hangisini atayım sürümü ve bitiyle beraber yazabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

RAM ve SSD yükseltmesi yaparsan bir nebze iyileşme olacaktır ancak sistemin genede günümüz yazılımları için biraz eski kalıyor. Windows 7'ye downgrade ettiğinde değerlerin yükselcektir. Windows 8.1 sıkıntılı bir işletim sistemiydi, fazlaca RAM'ini de kullanıyordur.

RAM ve SSD yükseltmesi yaparsan bir nebze iyileşme olacaktır ancak sistemin genede günümüz yazılımları için biraz eski kalıyor. Windows 7'ye downgrade ettiğinde değerlerin yükselcektir. Windows 8.1 sıkıntılı bir işletim sistemiydi, fazlaca RAM'ini de kullanıyordur.

Hocam sizce Windows 7'nin hangi sürümüne geçmeliyim? Starter, Home Premium, Home Basic, Pro gibi ve kaç Bit atmalıyım X32, X64? 4 GB RAM eklemeyi düşünüyorum 2 GB'nin üstüne tam emin değilim ama eğer format attıktan sonra sorun düzelirse almayacağım. Sizce formatla düzelir mi ekstradan RAM'i alınır mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Geri
Yukarı