Toshiba Satellite C855-1R6 mı yoksa Packard Bell TV44HC mi?

Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Gazi üni. Kimya Mühendisliği)
Arkadaşlar bu iki laptop arasında kaldım görüşlerinizi bildirip yardım ederseniz sevinirim. Kullanan arkadaşlar var mı nasıldır bu makineler özellikle oyun oynamak istiyorum o yüzden Packard Bell'e daha yakınım ekran kartı dolayısıyla. Oyun oynamak için laptop mu alınır demeyin laptop almak zorundayım ve oyun da oynamak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Fiyatlarına bakmayın lütfen başka bir mağazadan kredi kartsız taksitle alacağım o yüzden fiyatları farklı olacak sadece performans ve kalite olarak kıyaslayın. Burada packard bell 6gb ram görünüyor ama o da 8gb normalde. Teşekkürler.

TOSHİBA SATELLİTE C855-1R6
TOSHIBA SATELLITE C855-1R6 BEYAZ NOTEBOOK - NOTEBOOK - Teknosa.com

PACKARD BELL TV44HC
Packard Bell TV44HC-600TK Notebook - Electro World

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunların dışında bir çok alternatif var tabi ama alacağım mağazada o model yok. Diğer modeller için de bu ikisini seçtim. Bana uygun olarak o yüzden ikisi arasında karar vermeme yardımcı olursanız çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neye dayanarak? Mesela kaplaması daha mı iyi? Ekranda kullanılan malzeme dışarı verilen ses vs vs.

Performans olarak packard bell dedin ama kalite karşılaştırmasına da ihtiyacım var.

Bak dostum, zaten "mağazada bunlar var birini seçin artık" diyerek iki tane birbirnden berbat laptoplardan birini seçmemizi istiyorsun. Şimdi sana hangisini önerirsek önerelim, 6 ay sonra geri gelip "önerdiğiniz laptop ısınınca kapanıyor" diye bir konu açacağını tahmin edebiliyorum.

Packard Bell, Acer'ın yan sanayisidir ve kalitesi düşüktür. Zaten Teknosa'dan ürün falan alınmaz.

Toshiba'nın fiyatı 1700 lira ve buna karşın vasat bir ekran kartı var. Gerçek bir tavsiye istiyorsanız bunlara bakın.

GT 635M - TeknoFiyat

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı