Toshiba Satellite C855 Laptop Sürücü Problemi

aras55

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Laptopa format attıktan sonra Driver Booster programı kullanarak sürücüleri güncelleştirdim. Ancak oyunlarda kasma, donma gibi sorunlar meydana gelmeye başladı format atmadan önce böyle sorunlar olmuyordu. Laptop yeni temizlendi ve termal macun yenilendi.

Bazı sürücüleri doğru güncellemediğini düşünüyorum. Yardımınızı rica ediyorum. Ekran kartı sürücüsünü buldum diğerlerini bulamadım.

Toshiba SATELLITE C855-2DG

Intel Core i3 @ 2348 Cpu @ 2.30 Ghz

Windows 10 - 64 bit

AMD Radeon HD 7500-7600 series

Donanım Kimlikleri

İşlemci Donanım Kimliği:

Kod:
ACPI\GenuineIntel_-_Intel64_Family_6_Model_42

*GenuineIntel_-_Intel64_Family_6_Model_42

ACPI\GenuineIntel_-_Intel64_Family_6

*GenuineIntel_-_Intel64_Family_6

ACPI\GenuineIntel_-_Intel64

*GenuineIntel_-_Intel64

Ses girişleri ve çıkışları:

Realtek High Definition Audio
Kod:
MMDEVAPI\AudioEndpoints

Ses, video ve oyun denetleyicileri (Realtek High Definition Audio):

Kod:
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0269&SUBSYS_1179FB31&REV_1002

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0269&SUBSYS_1179FB31

Son düzenleme:
Sürücüleri kurduysa sıkıntı yok. Programlar işini görmüyorsa kaldır.

DriverPack Solution programını çalıştırdım ekran kartı driverını güncellemek istedı ve driverı kaldırdı, yenisinide kurmadı. Şimdi ekran kartı driverımda yok teşekkür ederim. :D
Berbat bir program kimseye önermiyorum sistem geri yükleme noktası oluşturmuş sistemi geri yüklettim o bile bozuk çıktı gene ekran kartı driverı yok kimseye program önermiyorum donanım kimliğinden bulmayı bilmediğim için bu konuyu açmıştım zaten neyse yardımlarınızı bekleyeceğim.

Son düzenleme:

Teşekkür ederim ses aygıtını kurdum üstündeki verdiğiniz linkte işlemci sürücüsü sanırım ona cesaret edemedim. Uygun olduğuna eminsiniz değil mi hocam? :) aksilik yaşamak istemiyorum.

Şuan ki işlemci çekirdeklerimin sürücü tarihi 2009 sizin verdiğiniz linteki 2018 kuracağım hemen cevabınızı bekleyeceğim.

371513

o 2009 tarihli olanlar güncellenmez işlemci için chipseti güncellemeniz gerekiyor benim attıgım linkden kurulanlarda sistem aygıtları altında görebilirsiniz.
Bilinmeyen aygıtın donanım kimliğini at onuda bulmaya çalışayım.

o 2009 tarihli olanlar güncellenmez işlemci için chipseti güncellemeniz gerekiyor benim attıgım linkden kurulanlarda sistem aygıtları altında görebilirsiniz.
Bilinmeyen aygıtın donanım kimliğini at onuda bulmaya çalışayım.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Bilinmeyen aygıt donanım kimliği
TVALZ\TosSrvCtl

371786

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı