Toshiba Satellite L50-A-1D3 webcam sürücüsü nereden indirilir?

xheni

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Toshiba Satellite L50-A-1D3 kullanıyorum. Geçenlerde yanlışlıkla görüntüleme aygıtlarının altındaki Webcam'i sildim. Laptop'ın dahili kamerası şu an çalışmıyor. Bilgisayarı yeniden başlattım fakat driver(?) tekrar yüklenmedi. Windows Update'e baktım herhangi bir güncelleme yoktu. F11 kombinasyonlarını denedim yine sonuç alamadım. İnternetten Toshiba'nın driverlarını araştırdım ama kameraya dair hiçbir şey bulamadım çok da anlamıyorum zaten böyle şeylerden.
Toshiba'nın sitesinden laptop modeli seçip driverları bulabildim ama hangisini yüklemem gerekiyor anlamadım. Webcam'e dair hiçbir şey yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim, Online derslerim olacak bir de kamera almak istemiyorum. Sistem geri yükleme de denedim fakat maalesef hata verdi. Ayrıca format bile denedim ama webcam yine gelmedi. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

SDI indirip cihazını taratabilirsin. Muhtemelen webcam için en güncel sürücüyü bulup kuracaktır.

Merhaba, Toshiba Satellite L50-A-1D3 kullanıyorum. Geçenlerde yanlışlıkla görüntüleme aygıtlarının altındaki Webcam'i sildim. Laptop'ın dahili kamerası şu an çalışmıyor. Bilgisayarı yeniden başlattım fakat driver(?) tekrar yüklenmedi. Windows Update'e baktım herhangi bir güncelleme yoktu. F11 kombinasyonlarını denedim yine sonuç alamadım. İnternetten Toshiba'nın driverlarını araştırdım ama kameraya dair hiçbir şey bulamadım çok da anlamıyorum zaten böyle şeylerden.
Toshiba'nın sitesinden laptop modeli seçip driverları bulabildim ama hangisini yüklemem gerekiyor anlamadım. Webcam'e dair hiçbir şey yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim, Online derslerim olacak bir de kamera almak istemiyorum. Sistem geri yükleme de denedim fakat maalesef hata verdi. Ayrıca format bile denedim ama webcam yine gelmedi. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Donanım Kimliği paylaşın, yardımcı olmaya çalışırım.

Donanım Kimliği paylaşın, yardımcı olmaya çalışırım.
Teşekkürler vakit ayırdığınız için. Ama donanım kimliğini paylaşamıyorum çünkü Webcam'ı sildim ve aygıt yöneticisinde görünmüyor. Attığınız linkteki gibi sağ tık yapıp donanım kimliğini öğrenemiyorum.
SDI indirip cihazını taratabilirsin. Muhtemelen webcam için en güncel sürücüyü bulup kuracaktır.
Teşekkürler, deneyip haber vereceğim tekrar.

Windows güncellemesi algılar diye düşünüyorum.
Algılamıyor, o yüzden buradaki kişilere danışıyorum zaten.
Cihazı yeniden başlatın, aygıt geri gelir muhtemelen.
Gelmiyor, o yüzden buradakilere danışıyorum zaten.
Uygulamayı yükledim fakat önce ''index''leri indirmem gerekiyormuş. İndire basıyorum fakat hiçbir ilerleme yok, yabancı kaynaklardan vs. de araştırdım bir türlü çalıştıramadım..

İndirebileceğim, yapabileceğim hiç mi bir şey yok kaç gündür bununla uğraşıyorum bir türlü çözemedim okumadığım kaynak kalmadı resmen.
Toshiba'nın resmi sitesinden bilgisayarıma ait bu driverları buldum ama webcam'e ait hiçbir şey yok, dahili kamera olduğu için başka bir şeyle birlikte falan mı geliyor anlamadım. Hangi type'ı indirip denemeliyim?
Kamera'ya girdiğimde ''Başlamak için bir kamera bağlayın'' yazısı çıkıyor, ekranın üzerinde eskiden mavi ışık yanıyordu ama şu an yanmıyor.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    25 KB · Görüntüleme: 55
  • 2.png
    2.png
    27,5 KB · Görüntüleme: 42
  • 3.PNG
    3.PNG
    58,2 KB · Görüntüleme: 43
Uygulamayı yükledim fakat önce ''index''leri indirmem gerekiyormuş. İndire basıyorum fakat hiçbir ilerleme yok, yabancı kaynaklardan vs. de araştırdım bir türlü çalıştıramadım..

Index indirmene gerek kalmayan versiyonunu şuradan indirebilirsin.

Geri
Yukarı