Toshiba Satellite L50 b notebook SSD ve RAM önerisi

immorrtalplayer

Femtopat
Merhabalar abilerim kardeşlerim, benim Toshiba Satellite L50 b bir notebook laptopum var özelliklerine CPU-Z'dan baktığımda 2 tane RAM slotu olduğunu görüyorum fakat görev yöneticisinden baktığım zaman 1 tane RAM slotu olduğunu söylüyor acaba RAM slotum kaç tane hangi RAM'ı + SSD almalıyım? Yükseltmek istiyorum notebookumu.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    6,1 KB · Görüntüleme: 156
  • 2.PNG
    2.PNG
    7,1 KB · Görüntüleme: 153
  • 3.PNG
    3.PNG
    9,3 KB · Görüntüleme: 144
  • 4.PNG
    4.PNG
    5,9 KB · Görüntüleme: 131
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6,2 KB · Görüntüleme: 117
  • Ram görev yöneticisi.PNG
    Ram görev yöneticisi.PNG
    15 KB · Görüntüleme: 146
Son düzenleyen: Moderatör:
Yükseltme yapmadan önce cihazın içini açıp kontrol edebilirsiniz. İki tane bellek slotu olduğu yazılı. Toplamda 16 GB desteği görünüyor. İki slot varsa diğer slota 4 veya 8 GB bellek ekleyebilirsiniz. DDR3 1600 MHz 1.35V SODIMM bellek alacaksınız. Voltajı 1.5 olan bellekler de var. Onlardan almayın, uyumsuz olabilir.

SSD için 2.5" SATA SSD alacaksınız. Bütçenize göre Samsung, WD, Kingston gibi modelleri tercih edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yükseltme yapmadan önce cihazın içini açıp kontrol edebilirsiniz. İki tane bellek slotu olduğu yazılı. Toplamda 16 GB desteği görünüyor. İki slot varsa diğer slota 4 veya 8 GB bellek ekleyebilirsiniz. DDR3 1600 MHz 1.35V SODIMM bellek alacaksınız. Voltajı 1.5 olan bellekler de var. Onlardan almayın, uyumsuz olabilir.

SSD için 2.5" SATA SSD alacaksınız. Bütçenize göre Samsung, WD, Kingston gibi modelleri tercih edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı