toshiba satellite l50t-a122 touch pad çalışmıyor

Doğuş Kadı

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar cihazı sıfır aldım fakat touchpad çalışmıyor. açma kapama olaylarını yaptım açık gösteriyor touchpad i fakat fare takmayınca imleç bile gelmiyor. denetim masasında fareye girdiğimde synaptic ayarları görünmüyor ve aynen aktarıyorum ''synaptics işaretçi aygıtına bağlantı kurulamadı. başka bir ps/2 işaretleme aygıtı sürücüsü kurduysanız, lütfen evet düğmesine tıklayarak synaptics sürücüsünü kaldırın. daha sonra işaretlemeaygıtı sürücünüzü harici aygıtınız için tekrar kurmanız gereklidir.''
fakat yüklenen driver zaten toshibanın kendi sitesinde serial numarasından çıkan driver.
recorvy da yaptım bios uda resetledim fakat gene çözülmedi sorun. yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

bios zaten güncelmiş dostum. driver da şuanda yüklü olan driver yazılımsal bir sorun yok galiba donanımsal olsa gerek. garantiye göndermek şart oldu galiba

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı