Toshiba Satellite L755 BIOS güncelleme

shade

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Kod:
CPU Türü              Mobile DualCore Intel Core i5-2410M, 2700 MHz (20 x 100)
Anakart Adı           Toshiba Satellite L755
Anakart Çipseti      Intel Cougar Point HM65, Intel Sandy Bridge
Bios Türü              Inside (03.22.2011)

Şeklinde bilgilerini verebileceğim dizüstü bilgisayarımın bios unu nasıl güncellerim ? Çok basit bir bios var içinde, ben mac os x mountain lion kurulumu videonuzu izledim tebrik ederim öncelikle. Bunu kendi bilgisayarıma da yüklemek istiyorum ama videonuzda izlediğim bios ile benimki arasında dağlar kadar fark var. Var mıdır bir güncelleme yada daha düzgün bir şey yükleme yolu . Yardımcı olursanız beni çok mutlu etmiş olursunuz. Ayrıca size bilgisayarım ile ilgili bir soru daha sormak istiyorum ama bu konu ile alakası yok. İşinizin ehli birisine benziyorsunuz ancak siz yardım edersiniz. Buna cevap aldıktan sonra onu da ayrıca sorayım.

Cihazın modelinin sonunda PSK1W/PSK1X/PSK2Y gibi kodlar var. Bu kodları cihazın altına bakıp bize söyleyin, ona göre BIOS güncellemesini bulalım. BIOS'u güncelledikten sonra Mac konusununda şansımızı deneriz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı