Toshiba Satellite P-855-349 Çabuk ve Aşırı Isınması

kaan bayar

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar benim sorunum şu:

Bende Toshiba Satellite P-855-349 markalı bir laptop var ve ben bu laptopta 80-85 dereceleri görüyorum oyunlarda en basitinden Dota 1 de bile bu oluyor 2 kez garantiye gitti. Sorunlu üretim mıdır? Yoksa bu hep böyle kalır mı? Lanet okuyarak mı kullanırım şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Eğer ürün 3 defa tamir sorunu yaşadıysa ve donanımsal bir değişim gerçekleştiyse Toshiba ile iletişime geçip ürün iadesi veya birebir değişim talep edin.

Yapmıyorlar ki son garantiye yolladığımda bana yazılan ürünün ısınma testleri gerçekleştirilmiştir ve herhangi bir sorun çıkmamıştır yazılıyor şunu iade edebilsem bir daha asla almıyacağım zaten.

Bilgisayarınız oyun bilgisayarı değil. Gene de fanları temizlemeniz kötü olmaz.
Zaten her garantiye gönderttiğimde 60 TL ödeyip temizlettirdim.

Yapmıyorlar ki son garantiye yolladığımda bana yazılan ürünün ısınma testleri gerçekleştirilmiştir ve herhangi bir sorun çıkmamıştır yazılıyor şunu iade edebilsem bir daha asla almıyacağım zaten.

Zaten her garantiye gönderttiğimde 60 TL ödeyip temizlettirdim.

Üründe kapanma sorunu olmazsa sıcaklık testlerini geçti olarak belirliyorlar demek ki. Siz de sorunu detaylı olarak belirtmeye çalışın. Eğer ürün aşırı sıcaklıktan kapanmıyor veya donanım sorunu ortaya çıkmıyorsa iade veya birebir değişim yapmamaları normal karşılanabilir.

Üründe kapanma sorunu olmazsa sıcaklık testlerini geçti olarak belirliyorlar demek ki. Siz de sorunu detaylı olarak belirtmeye çalışın. Eğer ürün aşırı sıcaklıktan kapanmıyor veya donanım sorunu ortaya çıkmıyorsa iade veya birebir değişim yapmamaları normal karşılanabilir.
O zaman okullar açılınca bende garantiye yolluyayım.Teşekkür ederim bir sorum daha var aradığımda ne diyeyim

O zaman okullar açılınca bende garantiye yolluyayım.Teşekkür ederim bir sorum daha var aradığımda ne diyeyim

Ürünün donanımlarının oyun oynamaya müsait olduğunu fakat oyun oynarken 80-90 derecelere çıktığını ilet. Bu durumun hem oyun oynarken kişiyi hem de laptopu yüksek derece olumsuz etkilediğini belirt. Çok olumlu bir gelişme olacağını beklemiyorum fakat daha teknik ve detaylı bilgiler ile tekrar şansını dene. En yüksek sıcaklıklara geldiğinde ekran alıntısı yap ve ürünle gönder, sorunu belirten detaylı bir yazı ilet vb. şeylerle iade olasılığını arttırma çalış.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı