TOSHIBA SATELLITE P50-B-116 nasıldır?

adsfq1

Kilopat
Üstadlar,

Oyun işine merak salmaya başladım. Ancak Laptop PC'de karar kılmıştım. Sebebi ise yazlığa vesaire götürme kolaylığı.

Bugun Teknosa'da şu ürünü önerdiler:

TOSHIBA SATELLITE P50-B-116 NOTEBOOK - Teknosa

İyi midir?

Ancak internetten araştırdığım, oyun laptoplarının uzun vadede dezavantajlı olması imiş. (Upgrade vs?)

Bu doğru mudur?

Peki - mini ATX daha avantajlı ise, yukarıdaki özelliklerde bir Mini ATX daha mı hesaplı olur? Ya da daha iyisi?

Ortalama bir oyuncu olacağım muhtemelen. Aşırı gelişmiş bir sisteme gerek yok - lakin uzun vadede de işime yaramaya devam etsin.

Yanıtlarınız? Tavsiyeler?

3500 TL'yi Toshiba ve AMD dizüstü GPU'ya yatırmazdım.
İyi bir cihaz.
Ancak internetten araştırdığım, oyun laptoplarının uzun vadede dezavantajlı olması imiş. (Upgrade vs?)

Bu doğru mudur?
Laptopta bir modül değişmiyorsa zaten uzun vadede de değişmez.
Peki - mini ATX daha avantajlı ise, yukarıdaki özelliklerde bir Mini ATX daha mı hesaplı olur? Ya da daha iyisi?
Bütçe belirtip yeni konu açın bunun için.

GE60'a bakabilirsiniz:

www.pcdepo.com: MSI NB GE60 2PC-400XTR Apache İ7-4710HQ 8GB 128SSD+1TB 7200rpm 15.6 DOS GTX850M 2GVGA DDR5 FHD MultiColor - Laptop, laptop...

Gigabyte da var:

Gigabyte P27GV2-TR001D Core i7-4710HQ 8GB 1TB GTX860M 17.3" Full HD FreeDos | sanalmarketim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı