Toshiba Satellite P50-B-11u ekran kartı driverini kurduktan sonra donuyor

Mr.bugatti

Hectopat
Daha fazla  
Kullandığım bilgisayar Toshiba Satellite P50-B-11u ve Windows 10 kullanıyorum. En son format attıktan sonra AMD Radeon R9 M.265X ekran kartının driverini kurdum ve bilgisayarı yeniden başlattım ama bilgisayar açıldıktan 4-5 dakika sonra kitlenmeye başladı. Bu her bilgisayarı açtığımda oluyor format atıp driveri kurmadığımda donma olmuyor ama bu sefer de ekran kartı olmadığı için kasıyor. Çok denedim ama herhangi bir çözüm yolu bulamadım.

Kullandığım bilgisayar Toshiba Satellite P50-B-11u ve Windows 10 kullanıyorum. En son format attıktan sonra AMD Radeon R9 M.265X ekran kartının driverini kurdum ve bilgisayarı yeniden başlattım ama bilgisayar açıldıktan 4-5 dakika sonra kitlenmeye başladı. Bu her bilgisayarı açtığımda oluyor format atıp driveri kurmadığımda donma olmuyor ama bu sefer de ekran kartı olmadığı için kasıyor. Çok denedim ama herhangi bir çözüm yolu bulamadım.
Hocam windows 7 veya 8.1 kurup denediniz mi ?

Msinfo32'den SS at. Bu arada sorunun %90 harici ekran kartının arızalı ondan kaynaklanıyor yine de deneyelim BIOS güncellemeyi.
Ekran Alıntısı.PNG
Böyle gözüküyor hocam.

Galiba GPU arızalı iyice dökülmeye başladı emektar Bluetooth sürücüsü filan da gitti 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı