Toshiba Satellite Şarjda Oyun Oynarken Kapanma Sorunu

Kerem41

Hectopat
Daha fazla  
Ilk once technopat calisanlari yardimcilari vs. hepinize hayirli aksamlar diliyorum.
Sizden konu basliginda da belirttigim gibi toshiba satellite i7 3630(?) Islemcili amd radeon hd graphics (hangi turu oldugundan emin degilim) ekran karti, 8 GB RAM, 500 GB hard disk bir laptopum var ve sarjda oyun oynarken oynadigim oyunuda belli edeyim Aion Free To Play ve benzeri mmorpg moba oyunlarinda sarj takili iken 5-10 dk sonra sarjdan cikarip bitene kadar bekleyip tekrar takmadigim takdirde bilgisayar kapaniyor ve bir sure acilmasi icin beklemem gerekiyor. Ama ben sarji cikarip ve bataryayi cikarip 1 dk elimde tutup takinca tekrar calisiyor. Benim istedigim sarjda sorunsuz bir sekilde oynamak. Yardimci olabilir misiniz rica etsem?

Benim sorunuma benzer sorunlar var ama aradigimi bulamadigim icin konuyu acmak zorunda kaldim kusura bakmayin.

Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz ? Bataryası ölmüş olabilir. Zaten şarja takılı olmadan oyun oynamak eziyet gibi. Şarja takılmadığı zaman güç tasarrufuna girip belli bir süre sonra uykuya geçiyordur veya şarj bitiyordur. Sağ alttan güç ayarlarının pil tasarrufunda olup olmadığına bakın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı