Toshiba SSD Firmware Güncelleme

Melih ALBAYRAK

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar güncelleme kontrolü için hangi yazılımı kullanmam gerekiyor baktım ama ingilizce olduğu için pek bişey anlamadım ocz nin sitesinde. Bilen arkadaşlar gereken programın linkini verebilir mi ?

SSD Utility destekliyor.
Yazılımı indirdim yükledim updates bölümüne tıkladım ve usb ye boot edilmesi gerektiğinden usb takın yazıyordu ingilizce ve bende taktım usb create butonuna tıkladım flash içine dosyalar attı sonrada bilgisayarı kapatıp flashı boot ettim fakat hata veriyor boot etmiyor kırmızı kutu içerisinde bios yazısı geliyor ve boot etmiyor nasıl güncelleme yapacağım anlamış değilim.
Güncel
Yazılımı indirdim yükledim updates bölümüne tıkladım ve usb ye boot edilmesi gerektiğinden usb takın yazıyordu ingilizce ve bende taktım usb create butonuna tıkladım flash içine dosyalar attı sonrada bilgisayarı kapatıp flashı boot ettim fakat hata veriyor boot etmiyor kırmızı kutu içerisinde bios yazısı geliyor ve boot etmiyor nasıl güncelleme yapacağım anlamış değilim.
Şu güncellemeden anlayan yok mu ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı