Toshiba SSD iyi midir?

Furkan_D

Kilopat
Sosyal Tayfı
HDD bozulduğu için SSD alacağım. Babam Toshiba alacağım dedi. Hem de babamın Toshiba'ya ayrı bir ilgisi olduğu için o yüzden babam dedi ki hangisi iyiyse onu alayım dedi. Ben Samsung EVO dedim. Ama fiyatı çok pahalı olduğu için Toshiba al dedim. Ve 240 GB ve 480 GB arasında kaldım. Napmalıyım? Toshiba iyi midir?

Son düzenleme:
Samsung EVO 860 modelinden bahsettiğinizi tahmin ediyorum. Bellek barındırdığı için çok daha iyi bir model. Yazma ömrü konusunda da Toshiba'nın çok ötesinde. Toshiba, ömür ve hız bakımından zayıf. Uygun fiyatlı SSD'ler arasında bile iyi bir yerde olduğunu düşünmüyorum. Düşük bütçeli bir ürün arıyorsanız, BX 500 serisi SSD'lere bakabilirsiniz.

Toshiba alınmayacak bir marka değil. Lakin o paraya daha iyi fiyat, performans ürünü alabilirsin. Okuma ve yazma özellikleri, bahsedildiğinden biraz daha düşük diye biliyorum.

Toshiba her türlü adı sanı duyulmamış merdiven altı SSDlerden daha iyidir.
Daha iyi bir şey arıyorsanız. Samsung önerebilirim.

Yani sizin bana tavsiye ettiğiniz şu anda BX500 değil mi? Peki Toshiba'dan daha mı iyi?
Toshiba alınmayacak bir marka değil. Lakin o paraya daha iyi fiyat, performans ürünü alabilirsin. Okuma ve yazma özellikleri, bahsedildiğinden biraz daha düşük diye biliyorum.
Sen ne önerirsin?
Toshiba her türlü adı sanı duyulmamış merdiven altı SSDlerden daha iyidir.
Daha iyi bir şey arıyorsanız. Samsung önerebilirim.
Samsung fiyat olarak biraz zorlar. Onun yerine ne tercih etmeliyim?
Peki bu nasıl?

Bu nasıl bu çok iyi diyorlar. İyiyse bunu alacağım.
Peki 480 GB yerine 250 GB tercih etmeliyim mi? @angels @borusan12
Eğer 250 GB'tın yeteceğini düşünüyorsan, tercih edebilirsin. Pek fazla oyun yüklemez isen, işini görür diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı