Toshiba TR200 240GB SSD Nasıldır?

Efe Kilincarslan

Hectopat
Daha fazla  
SSD almayı düşünüyorum. Toshiba’nın TR200 240GB SSD’sini gördüm. Hepsiburada’da indirimde 300₺. Sizce nasildir? Bu fiyata almaya değermi?

Ürün güzel fakat daha önce Toshiba SSD 'sini kullanan ile pek rastlamadım fakat Harddiskini kullanıyorum 4-5 yıldır banamısın demedi fakat günümüzde piyasaya yeni çıkan James Donkey SSD'ler yeni teknoloji ile piyasaya sürüldü kafanızda bir fikir olması açısından isterseniz bir araştırın.

Ürün güzel fakat daha önce Toshiba SSD 'sini kullanan ile pek rastlamadım fakat Harddiskini kullanıyorum 4-5 yıldır banamısın demedi fakat günümüzde piyasaya yeni çıkan James Donkey SSD'ler yeni teknoloji ile piyasaya sürüldü kafanızda bir fikir olması açısından isterseniz bir araştırın.
James Donkey SSD’ler çok kalitesiz forumu araştırırsanız anlarsınız. Toshiba gayet iyi ve sağlam SSD’ler yapıyor. İçiniz rahat olsun alırken.

James Donkey SSD’ler çok kalitesiz forumu araştırırsanız anlarsınız. Toshiba gayet iyi ve sağlam SSD’ler yapıyor. İçiniz rahat olsun alırken.
Herhangi bir sorunda yanlış hatırlamıyorsan 2 sene içinde direkt sıfırı ile değiştiriyorlar bu süre 3 veya 5 de olabilir tam emin değilim.Sadece ürün piyasaya yeni sunuldu ve yeni teknoloji kullanıldığı söylendiği için bir fikir oluşması adına söyledim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı