Toshiba TR200 Okuma yazma hızı

hzmendel

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi günler Crystal test sonucum aşağıdaki gibi bir problem var mı? SSD'im; Toshiba TR200 240GB 555MB-540MB/s SATA3 2.5" 3D Nand SSD Fiyatı

Ekran Görüntüsü (1).png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    470,3 KB · Görüntüleme: 110
Okuma yazma değerleriniz şu anlık iyi. Umarım gelecekte de bu değerlerde bir değişim olmaz.

OCZ Utility adlı yazılımı yükleyip sağlık değerlerini de paylaşabilir misiniz?

Yeni aldıysanız sıfır bir SSD'ye göre düşük.

Açıkçası böyle olacağını tahmin ediyordum zira bu model kronik sorunlu. İnternetten alıp 14 gün dolmadıysa iade edin, iade sebebi olarak memnun kalmadığınızı söyleyin. Şu sorunu var derseniz servis raporu falan filan derler, vakit kaybettirirler.

Yeni aldıysanız sıfır bir SSD'ye göre düşük.

Açıkçası böyle olacağını tahmin ediyordum zira bu model kronik sorunlu. İnternetten alıp 14 gün dolmadıysa iade edin, iade sebebi olarak memnun kalmadığınızı söyleyin. Şu sorunu var derseniz servis raporu falan filan derler, vakit kaybettirirler.
Yok yeni almadım 4 aya yakın oldu

Dört aya göre çok iyi çıktı. Kısa bir süre kullanımda bile %90'ın altına düşen var.
Anladım içim rahatladı sağ olun ama çok iyi kullanıyorum onun da etkisi olur belki sadece 1 defa format attım windows kurdum başka hiç ellemedim yalnızca işletim sistemi ve LOL var gerisi harddiskte el bebek gül bebek geçiniyor kasanın en gözde ve soğuk noktasında. :) :)

Geri
Yukarı