Toshiba TR200 SSD okuma yazma hızı düşük

Technopat sistem tavsiyesi olarak önermiş olabilir hatta diğer sistem toplama videosu çeken bir kaç Youtube kanalında da kullanıldığını gördüm (Donanım arşivi kanalı gibi) fakat bilgileri yok demek ki böyle bir kronik sorundan. Sizin yapmanız gereken Toshiba ile iletişime geçip servis noktası hakkında bilgi almanız fakat bildiğim kadarı ile Toshiba bu işleri bıraktı yani Vatan bilgisayardaki çalışan servis görevlisi bana öyle söylemişti.

TR200 Türkiye sitesinde gözükmüyor Avrupa sitesinde gördüm N11 den almıştım satıcı genelde problem yok deyip geri gönderiyorlar dedi

Technopat sistem tavsiyesi olarak önermiş olabilir hatta diğer sistem toplama videosu çeken bir kaç Youtube kanalında da kullanıldığını gördüm (Donanım arşivi kanalı gibi) fakat bilgileri yok demek ki böyle bir kronik sorundan. Sizin yapmanız gereken Toshiba ile iletişime geçip servis noktası hakkında bilgi almanız fakat bildiğim kadarı ile Toshiba bu işleri bıraktı yani Vatan bilgisayardaki çalışan servis görevlisi bana öyle söylemişti.
Garanti durumuyla ilgilenen bir yer var.Garanti belgesinde yazıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı