Toshiba TV'de kanallar çalışmıyor

OxGyEn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, eve yeni bir Toshiba TV aldık ve bu TV sanırım anten ve uydu olmadan kendisi kanalları izletebiliyormuş ama ben kanallar yükledim sonra hiçbir kanal çalışmıyor sinyal yok yor o kanal yükleme yerine girdiğimde ise sinyal çekim gücü 4 ündede 0 gözüküyor bunu nasıl yapabilirim?

Hiç duymadım öyle birşey. Uydu alıcı bağlamadan veya kablo bağlamadan bedava uydu nasıl izleyeceksin? Yada smart tv olacak ve arayüzden bir uygulama yükleyip öyle izleyeceksin. Sonuçta uydu yayınının sinyallerini alması gerek. Wifi üzerinden nasıl alacak uygulama olmadan?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiç duymadım öyle birşey. Uydu alıcı bağlamadan veya kablo bağlamadan bedava uydu nasıl izleyeceksin? Yada smart tv olacak ve arayüzden bir uygulama yükleyip öyle izleyeceksin. Sonuçta uydu yayınının sinyallerini alması gerek. Wifi üzerinden nasıl alacak uygulama olmadan?
Hocam evde turkcell in akıılı ready şeyi varda ondada dizi izlerken hare donuyor takılıyor bıktım yani o yüzden bu konuyu açtım

Hocam evde turkcell in akıılı ready şeyi varda ondada dizi izlerken hare donuyor takılıyor bıktım yani o yüzden bu konuyu açtım
Akıllı ready dediğin ne kardeşim? Tam ismini yaz ona göre bişeyler yazalım. Şey dediğin ne? Sanırım sende altta görselde olan var. Bu wifi üzerinden bağlandığı için bağlantın stabil değil. Hangi girişler çıkışlar var cihazda? Ona göre belki ethernet kablosu bağlayabilirsin.

Dosya Ekleri

• turkcelltvready.jpg
    turkcelltvready.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 23
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izle...bu şekilde çözmelisin, mantık aynı sonuçta.

Geri
Yukarı