Çözüldü Tosla 3D secure: hatalı denemeler nedeniyle kayıt akışı banka tarafından doldurulmuştur

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Carti

Hectopat
Tosla kartımda 3D Secure sitesinde şöyle bir hata alıyorum. Lütfen yardımcı olun.

Screenshot_8.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kart sizin adınızaysa 444-25-25 ' i arayarak, yaptığınız hatalı işlemler sonucu kartınızın dondurulduğunu, işlem yapamadığınızı belirtin. Beş dakikalık iş sizi yönlendiriyor zaten müşteri temsilcisi. Kart sizin adınıza değilse, kart sahibinin İZNİYLE ve bilgileriyle işlemi yapabilirsiniz.
Kart sizin adınızaysa 444-25-25 ' i arayarak, yaptığınız hatalı işlemler sonucu kartınızın dondurulduğunu, işlem yapamadığınızı belirtin. Beş dakikalık iş sizi yönlendiriyor zaten müşteri temsilcisi. Kart sizin adınıza değilse, kart sahibinin İZNİYLE ve bilgileriyle işlemi yapabilirsiniz.

Çözüm
Aynı sorun bende de var ve bir türlü cozemedim gittim ininal aldım 3d secureyi açsak bile steamda geçmiyor paytr de geçmiyor saçma ve gereksiz bir kart
Akbanki arıyorum fakat biz buradan işlem yapamıyoruz diyorlar

Son düzenleme:
aynı sorunu alıyorum. Siz halledebildiniz mi ? 444 2 525'i arıyorum ama müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Robot ses sorun seçmem için seçenekler sunuyor ama benim sorunum seçeneklerde yok.

aynı sorunu alıyorum. Siz halledebildiniz mi ? 444 2 525'i arıyorum ama müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Robot ses sorun seçmem için seçenekler sunuyor ama benim sorunum seçeneklerde yok.
Hatayı ben kendim çözdüm ben bir kaç tane afedersiniz "Halt" ettim de detayları boş verin :) ondan kaynaklanıyormuş ama onlardan aldığım bilgiye göre [email protected] diye bir mail adresine mail atabilirsiniz dediler bana attım da bir şey olmadı çünkü dediğim gibi sorun bendeymiş meğer :)

Yeni konular

Geri
Yukarı