Tosla artık ücretli mi?

• Konuyu başlatan mr.74
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 424
Tosla en fazla bir öğrencinin başlangıç kartı olabilir. Ne cashkback konusun da ne de kullanıcı dostu olmasında bir artısı yok.

Nays'in de böyle bir kampanyası var mı girerken arkadaşın kodu ile girene para verme tarzı?

Davet linki ile kaydolursan ya linki atan kişiye ya da kendine 20TL çekebiliyorsun. İlk harcama ve para yatırmaya toplam 40TL veriyor.

Alışveriş yapabilirsin ücretli değil TC6H0 kodunu kullanilirsin arkadaşın falan atmayacaksa.
Hocam siz kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla birşey şey soracağım izninizle. Zaten banka kartım var ben sadece 20 TL veriyormuş havadan para 2&3 oyun daha alayım diye düşünüyorum o yüzden bu konuyu açtım ben şimdi bu oyunları alıp sonra uygulamayı bir daha kullanmasam sorun olur mu? Ne bilim aylık 2 TL ücret kesiyormuş hani o parayı alamadı diye sorun olur mu yada böyle bişey?

Ne bilim aylık 2 TL ücret kesiyormuş hani o parayı alamadı diye sorun olur mu yada böyle bişey?
Borç yazmaz, aynı İninal'daki gibi. Ben aylardır Tosla kullanmıyorum.

Hocam Nays uygulamasında böyle kaydolurken para kazanabilir miyiz?

Evet ilk harcamaya 20 TL veriyor davet edersende 10 TL falan veriyordu yanlış hatırlamıyorsam ayrıca hesabı doğrularsan 50 TL veriyor.

Evet ilk harcamaya 20 TL veriyor davet edersende 10 TL falan veriyordu yanlış hatırlamıyorsam ayrıca hesabı doğrularsan 50 TL veriyor.
Peki biz hem nays uygulamasında hem de tosla uygulamasında kartın açılması için hiç para atmamız lazım mı yoksa direk o para ile oyun alabilir miyiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı