Tosla bitti mi?

• Konuyu başlatan Efe684
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 881

Efe684

Hectopat
Tosla'nın ekim kampanyaları niye çok az? Eskiden 30 tane kampanya varsa şimdi 10 tane 15 tane var. Kampanyalarda dandik neymiş kılıf falan filan kunduz vb. var ve bunları alan yok zaten. Varsa da az vardır. Her zaman Şok'tan alışveriş yapan bir insandım mesela onun %10 tosback kaldırmışlar. Tosla'dan oyun kodları alana direkt %10 geri veriyordu şimdi belirli 3-4 tane oyuna yapmışlar... Papara niye tutuluyor mesela? Çünkü adamın kampanyaları iyi, bu devirde artık kim daha iyi kampanya yaparsa ona geçiyoruz. :D Papara'ya geçmek isterdim fakat yüz doğrulaması T.C. Arka ön vb. istiyor çok huzurlu hissetmem ben o tür ciddi bilgileri verince. Bir şey olmasa bile sevmiyorum. Bu sistem kalkana kadar devam edeceğim. :D şu anda Paycell ve Tosla kullanıyorum. Paycell kampanyaları çok iyi, Şok'tan 150 TL yükleme 25 TL, Hepsiburada'da 150 TL alışverişe 30 TL Amazon'da 150 TL alışverişe 30 TL gibi bayağı bol bol kampanya vb. var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tosla'nın ekim kampanyaları niye çok az? Eskiden 30 tane kampanya varsa şimdi 10 tane 15 tane var. Kampanyalarda dandik neymiş kılıf falan filan kunduz vb. var ve bunları alan yok zaten. Varsa da az vardır. Her zaman Şok'tan alışveriş yapan bir insandım mesela onun %10 tosback kaldırmışlar. Tosla'dan oyun kodları alana direkt %10 geri veriyordu şimdi belirli 3-4 tane oyuna yapmışlar... Papara niye tutuluyor mesela? Çünkü adamın kampanyaları iyi, bu devirde artık kim daha iyi kampanya yaparsa ona geçiyoruz. :D Papara'ya geçmek isterdim fakat yüz doğrulaması T.C. Arka ön vb. istiyor çok huzurlu hissetmem ben o tür ciddi bilgileri verince. Bir şey olmasa bile sevmiyorum. Bu sistem kalkana kadar devam edeceğim. :D şu anda Paycell ve Tosla kullanıyorum. Paycell kampanyaları çok iyi, Şok'tan 150 TL yükleme 25 TL, Hepsiburada'da 150 TL alışverişe 30 TL Amazon'da 150 TL alışverişe 30 TL gibi bayağı bol bol kampanya vb. var.
1 saatte 3 sms atıyor yeteri kadar rahatsız edici (kapatabildiğimizi biliyorum fakat bu kadarı fazla). Bunun dışında dediğiniz gibi kampanya yapayım derken çöp çıkarıyorlar. Papara %50 Cashback Netflix/Spotify için bile tercih edilir.

1 saatte 3 sms atıyor yeteri kadar rahatsız edici (kapatabildiğimizi biliyorum fakat bu kadarı fazla). Bunun dışında dediğiniz gibi kampanya yapayım derken çöp çıkarıyorlar. Papara %50 Cashback Netflix/Spotify için bile tercih edilir.
SMS konusu cidden problem. Bu kadar da zorlanmamalı.

1 saatte 3 SMS atıyor yeteri kadar rahatsız edici (kapatabildiğimizi biliyorum fakat bu kadarı fazla). Bunun dışında dediğiniz gibi kampanya yapayım derken çöp çıkarıyorlar. Papara %50 cashback Netflix/Spotify için bile tercih edilir.

Cidden bu Tosla'nin SMS'leri rahatsiz edici olmaya basladi. Tanidiklarimdan cok Tosladan mesaj geliyor bana :D

Son düzenleme:
Cashback konusunda Papara daha iyi Tosla bayağı geride kaldı para yatırma konusunda haklı tüm bankamatiklerden 500TL'ye kadar para yatırma ücreti almıyor ama kampanyaların çoğu bitti Papara amazona bile cashback yaptı bunun yanında Paycell'de kullanıyorum 150TL amazona 30TL Hepsiburada 150TL 30TL Trendyol 150TL alışveriş yaparsan 30TL Steam'de 100TL oyun alırsan 20TL GeForce NOW alırsan yarısını falan veriyor. YouTube Premium vb alırsan 30TL'ye kadar limit var bayağı iyi ama çoğu kampanya Turkcell kullananlara özel Papara geçmek isterdim ama T.C. Arka ön yüz fotoğrafı istiyor sanki kredi kartı başvurusu yapıyoruz alt tarafı ön ödemeli. 1250TL kart kiralama vb olayları Tosla'da vb niye yaşanmıyor bunda yaşanıyor? Yapabilecekleri önlem bu mu yani? O kadar bilgiyi ne yapacaklar anlam veremiyorum ben devlete bile bu kadar bilgi vermem :D

Papara T.C. Arka ön gibi fotoğrafsız işleme geçerse Papara'ya geçerim yoksa saçmalık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara da Akbank harici alıyor. Tosla'nin üstün olduğu durum yok.

Kredi kartı ve ATM de (500₺'ye kadar) Tosla ücret almıyor.
Papara ise sadece Akbank ATM'lerinde geçerli, her yerde Akbank ATM'si bulunmuyor.

Tosla bu konuda daha üstün, Papara fanboyluğu yapmaya gerek yok. Son zamanlarda ücretler konusunda Papara çok sıkıntılı. Kredi kartı ile yüklemeye %2 ücret alıyor, ininal yapsa yer yerinden oynardı herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı