Tosla da bozdu

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Evet arkadaşlar. Geçen seneki kampanyaları hatırlayanlar olur. 100/25-30 Trendyol, 75/20 d&r ve carrefoursa vb bol paralı kampanyalardı.
Şimdi ki kampanyalar ise %10, %5 bence artık Tosla da bozdu. Eski Papara'yı bilenler bilir 75/25 yemek restorantı vardı. Steam vardı bunlar çok güzeldi.
Papara da bozdu tabii benim fikrim ücret almamaları çok iyi tabii ki ona lafım yok. Kampanyaları çok düşürdüler öyle diyeyim.
Sizin fikirleriniz neler?

Tosla Netflix'in %50 sini veriyor ve 10 TL'ye kadar değil. Sanırsam 20 TL'ye kadar. O yüzden kullanıyorum şahsen.
Ya Netflix'i Paparada veriyor. Geçen ay %60'dı hatırlatırım. Düşürdüler işte kampanyaları. Ek olarak Paparada Cashback var anında nakit. Toslada alıyorsun bekliyorsun gerek yok.

Evet arkadaşlar. Geçen seneki kampanyaları hatırlayanlar olur. 100/25-30 Trendyol, 75/20 d&r ve carrefoursa vb bol paralı kampanyalardı.
Şimdi ki kampanyalar ise %10, %5 bence artık Tosla da bozdu. Eski Papara'yı bilenler bilir 75/25 yemek restorantı vardı. Steam vardı bunlar çok güzeldi.
Papara da bozdu tabii benim fikrim ücret almamaları çok iyi tabii ki ona lafım yok. Kampanyaları çok düşürdüler öyle diyeyim.
Sizin fikirleriniz neler?

Papara kullanıcıları için oylama yapıldı hangi markanın indirimini istersiniz diye. Kullanıcılar YouTube Premium ve Netflix istedikleri için böyle kampanyalar yaptılar.

Papara kullanıcıları için oylama yapıldı hangi markanın indirimini istersiniz diye. Kullanıcılar YouTube Premium ve Netflix istedikleri için böyle kampanyalar yaptılar.
Hocam onun hakkında bilgim yok ama 75/25 yemek restorantı harika bir şeydi. Arkadaşlarla İstanbula gidip 150 TL'lik yemeğe 100 tl ödemiştik.
Kampanyaların oranı düştü diye niye bozsun ki? Size göre düzgün kart yok o halde.
Rekabet nerede ? Ben ikisini de kullanıyorum lafım yok. Kampanyaları çok düşürdüler kullanıcı artınca. Dediğim gibi benim fikrim bu bana göre bozdular. Tosla Paparadan daha çok veriyordu %60 veriyordu. Spotifiy,Netflix hepsini düşürdü.

Hocam onun hakkında bilgim yok ama 75/25 yemek restorantı harika bir şeydi. Arkadaşlarla İstanbula gidip 150 TL'lik yemeğe 100 tl ödemiştik.
Evet güzel kampanyalardı. :( Belki ileride getirirler. Papara Instagram hesabına yazın geri dönüyorlar genellikle.

Geri
Yukarı