Tosla da bozdu

Hayrına indirim yapmıyorlar sonuçta kampanyaları yapıp üye çekmek amaç unutmayın hayır kurumu değiller, şirketler.
Her zaman yüksek oranda kampanyalar yapmak zorunda değiller. Bu durum onları "bozdu" yapmaz. Bence hizmetleri gayet kaliteli.
Linç yiyeceğimi bildigim için açtım zaten :p. Belki ailenizi bu kadar savunmazsanız bir şey olsa. :)

Hocam onun hakkında bilgim yok ama 75/25 yemek restorantı harika bir şeydi. Arkadaşlarla İstanbula gidip 150 TL'lik yemeğe 100 tl ödemiştik.

Rekabet nerede ? Ben ikisini de kullanıyorum lafım yok. Kampanyaları çok düşürdüler kullanıcı artınca. Dediğim gibi benim fikrim bu bana göre bozdular. Tosla Papara'dan daha çok veriyordu %60 veriyordu. Spotifiy, Netflix hepsini düşürdü.
Keyfine göre veremiyor indirimleri, anlaşmalı şirketler oluyor. Sizin bildiğiniz gibi kolay değil o işler yani. Kullanıcı çekmek amacıyla çeşitli kampanyalar düzenlemeleri gayet doğal. Bu hep sürecek diye bir şart yok. Sırf bu kampanyalar azaldı diye bozdu demek komik ve acınası.

Keyfine göre veremiyor indirimleri, anlaşmalı şirketler oluyor. Kullanıcı çekmek amacıyla çeşitli kampanyalar düzenlemeleri gayet doğal. Bu hep sürecek diye bir şart yok. Sırf bu kampanyalar azaldı diye bozdu demek komik ve acınası.
Acıma lütfen :(. Benim fikrim kardeşim seni ne ilgilendirir ?

Linç yiyeceğimi bildigim için açtım zaten :p. Belki ailenizi bu kadar savunmazsanız bir şey olsa. :)

Burada sizi linçlemeye çalışmıyorum sadece kampanyaların ticari hamleler olduğunu, bunları sonlandırmanın sizin teriminizle "bozmak" olmadığını hatırlatmak istedim, eğer yanlış anladıysanız özür dilerim.

Burada sizi linçlemeye çalışmıyorum sadece kampanyaların ticari hamleler olduğunu, bunları sonlandırmanın sizin teriminizle "bozmak" olmadığını hatırlatmak istedim, eğer yanlış anladıysanız özür dilerim.
Şimdi ben bu iki kartıda kullanıyorum. İkiside hangisin de ihtiyacım olursa onu kullanıyorum.
Söylemek istediğim kampanyaları çok düşürdüler. Toslanın hesabında herkes tosla beklerken %5 getirmiş.

Üslubuna dikkat et, çocuk parkında eğlence oranım değişmez sanırım. Zira orası da senin gibilerle dolu. Fikrini belirtip karşı görüşlere karşı kendini savunamayan birisin.

''Sen sor diye'' lafını en son ilkokulda duymuştum. 20 yaşında olduğuna emin misin?

Geri
Yukarı