Çözüldü Tosla hesabı nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aligatör

Hectopat
Daha fazla  
Tosla'ya son gelen güncellemeyle beraber hesabımı kapatma kararı aldım. Sanırsam kullanılmayan her ay için 2 TL çekecekti. Zaten kullanmiyordum boşuna duruyordu. Her neyse, bu hesabı telefon görüşmesi ile uğraşmadan kapatmanın bir yolu var mı?

Çözüm
Tosla'ya son gelen güncellemeyle beraber hesabımı kapatma kararı aldım. Sanırsam kullanılmayan her ay için 2 TL çekecekti. Zaten kullanmiyordum boşuna duruyordu. Her neyse, bu hesabı telefon görüşmesi ile uğraşmadan kapatmanın bir yolu var mı?

2 TL
Son 3 takvim ayında Tosla hesabında ya da Tosla Kart'ı ile finansal hiçbir işlem yapmayan hatta Tosla uygulamasına giriş dahi yapmamış olan kullanıcılardan Toslamayan ücreti alınır! Tosla'yı kullanırsan bu ücret alınmaz. Hayır 1 ayda ücret almıyor. Üç ayda bir Tosla'ya girsen yeter ücret almaması için.
Ben aldığımdan beri sadece 1 kez kullandım. İninal gibi para yükleme ve çekmeye ücret alacaklarsa ben de kapatayım. Bu konuda Papara en iyisi bence.

Hayır, ücret alınmıyor para çekmeden ve yatırmadan.
Ben aldığımdan beri sadece 1 kez kullandım. İninal gibi para yükleme ve çekmeye ücret alacaklarsa ben de kapatayım. Bu konuda Papara en iyisi bence.

Tosla mobil uygulamasından Canlı Desteğe hesabın kapatılmasını istiyorum yazın. Tosla hesabını kapatabilmek için bakiyenizin 0 TL olması gerekiyor, en geç 20 gün içinde kapatıyorlar.

2 TL
Son 3 takvim ayında Tosla hesabında ya da Tosla Kart'ı ile finansal hiçbir işlem yapmayan hatta Tosla uygulamasına giriş dahi yapmamış olan kullanıcılardan Toslamayan ücreti alınır! Tosla'yı kullanırsan bu ücret alınmaz. Hayır 1 ayda ücret almıyor. Üç ayda bir Tosla'ya girsen yeter ücret almaması için.

Çözüm
2 TL
Son 3 takvim ayında Tosla hesabında ya da Tosla Kart'ı ile finansal hiçbir işlem yapmayan hatta Tosla uygulamasına giriş dahi yapmamış olan kullanıcılardan toslamayan ücreti alınır! Tosla'yı kullanırsan bu ücret alınmaz. Hayır 1 ayda ücret almıyor. Üç ayda bir Tosla'ya girsen yeter ücret almaması için.

Giriş yapmanın yeterli olduğunu bilmiyordum. Hesabın kapatılması için ayrıca başvurdum boşuna durmasına gerek yok kullanmıyorum zaten. Bilgi verdiğiniz için teşekkür eder, mesajınızı çözüm olarak işaretlerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı