Tosla hesabındaki para nasıl kullanılır?

caliskan0224

Hectopat
Selamlar. Tosla hesabım var, kampanyalardan yararlanmak için almıştım. Biri benim diğeri kardeşimin. Bu 2 hesapta 30+30 TL bakiye var ama iOS uygulamasında fotoğrafki gibi alınabilecek hiçbir şey yok. Android uygulamasında ise işime yarayacak bir şey yok.

Şimdi bu bu 30+30 TL'yi ben ne yapabilirim? Banka hesabımı doğrulayıp tek hesapta 60TL yapsam bile kullanabiliceğim bir şey yok.

Kart alsam kullanabilir miyim? Veyahut farklı önerisi olan var mı?

Selamlar. Tosla hesabım var, kampanyalardan yararlanmak için almıştım. Biri benim diğeri kardeşimin. Bu 2 hesapta 30+30 TL bakiye var ama iOS uygulamasında fotoğrafki gibi alınabilecek hiçbir şey yok. Android uygulamasında ise işime yarayacak bir şey yok.

Şimdi bu bu 30+30 TL'yi ben ne yapabilirim? Banka hesabımı doğrulayıp tek hesapta 60TL yapsam bile kullanabiliceğim bir şey yok.

Parayı bir hesapta topla ve şoktan 5 TL'ye kart alıp kullan.

Akbank atmlerinden kartsız çekebilirsin parayı herhangi bir banka kartı eklemeden.

Akbank atmlerinden kartsız çekebilirsin parayı herhangi bir banka kartı eklemeden.
Akbank atm sinden ? Hesabı doğrulamadan mı ?
3 aylık EA Play 30TL 8 şuabat'a kadar onu alabilirsin bilgisayarın iyi ise.
görünmüyor bende ama :/
Parayı bir hesapta topla ve şoktan 5 TL'ye kart alıp kullan.
Evet bu çok mantıklı. :)
Denedim atm den şimdi ama hata oluştu sonra deneyin dedi. 🤔

Son düzenleme:
Her Akbank ATMsinde olmuyor genelde yeni ATM'lerde oluyor bu dediğim işlem ama hem basit hem de kart almanıza gerek yok.

Bankanın 3 ATMsinde denedim fakat olmadı. Canlı destek ise parça parça deneyin, küpür bitmiş olabilir dedi. Kart zaten 5 TL imiş. Bir daha deneyeceğim olmaz ise kart alacağım. Evet dediğiniz gibi basit bir işlemmiş ama ben yapamadım sanırım. :) Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı