Tosla hesaptaki para çekilmiyor

80derecekolonya

Hectopat
Yaklaşık bir yıldır Tosla kullanıyorum. Kartımda 1000 TL var. Bu parayı çekmek istiyorum ancak çekemiyorum çünkü hesabımı doğrulayamıyorum. Parayı yatırırken bunu unutmuştum. Doğrulanmamış hesaplarda ayda en fazla 50 TL çekilebilir ancak bana bu 1000 TL acil gerekiyor. Bu parayı nasıl çekebilirim?
Mesela içindeki parayı herhangi bir yerden harcama yapar gibi yapıp karşılığında nakit alabileceğim bir yer var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık bir yıldır Tosla kullanıyorum. Kartımda 1000 TL var. Bu parayı çekmek istiyorum ancak çekemiyorum çünkü hesabımı doğrulayamıyorum. Parayı yatırırken bunu unutmuştum. Doğrulanmamış hesaplarda ayda en fazla 50 TL çekilebilir ancak bana bu 1000 TL acil gerekiyor. Bu parayı nasıl çekebilirim?
Mesela içindeki parayı herhangi bir yerden harcama yapar gibi yapıp karşılığında nakit alabileceğim bir yer var mıdır?
İnternetten birşey alıp, etrafındakilere 5 tl daha ucuza nakit karşılığı satabilirsin.

Harcama şeklinde para çekmeni sağlayan bir sürü kuruluş var ama onlarda da doğrulama yapman gerekecek. Onlarda yapacağına direk tosla'da doğrulama yap. Veya şoktan 5 liraya tosla kart alıp atmden çekebilirsin ama onun da limiti varsa bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı