Tosla/İninal/Papara hangisi iyi?

Tosla/İninal/Papara Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    67
1-Kanka 13 yaşına girmen (doldurman değil) gerekiyor.
2-Onaylı hesaba geçmen gerekiyor.
3-Sonrasında kartlardan black kartı seçiyorsun.
4-Adresini yazıyorsun.(Ben Kmaraşda yaşıyorum 10 günde geldi).

Son düzenleyen: Moderatör:
Knk Ben bu işi ailemden habersiz yapacağım yani öyle bi operasyon yapacağımki haberleri olmayacak, 😂 16 yaşındayım adresime filan kart gelmesin yeter😂
Evime gelmesin kargonun adresini yazsam oraya gelirmi?

Tosla akbankin bünyesinde yer alıyor. Paparadan tek farkı sadece Akbank atmlerinden para atilabiliyor ATM'den para atacaksınız.

ByNoGame kart var ve aylık para kesmiyor diye biliyorum, bir bak derim.

Gizli olsun diyorsanız, Maximum Mobil’i indirin ve sanal Gaming Kart oluşturun. Bankamatikten temassız işlemle de para yüklersiniz. Bence gizlemeye de pek gerek yok yani. Ben ilk kartımı 15 yaşındayken almıştım ve banka hesabımı da 18 olduğum günün ertesi açtırdım. Şu an da 15 tane falan kartım var. Hiç de saklamadım. Bir karta sahip olmak saklanması gereken bir şey değil. Hoş, saklama eylemi bile genelde iyi bir şey değil. Bu arada, kuryeler teslim etmeden önce arıyor ve soruyor. @smao

Son düzenleme:
Papara Hepsiburada'dan alacağım mesela daha karar vermedim, adresimi vermesem, kargo adresini versem olur mu? Bir de bir imza atacakmışız o nasıl oluyor,

Papara kullanıcısıyım. Hayatı kolaylaştıran bir uygulama. Aylık promosyonlarla harcamanın %40 ını karşılıyorlar. Haftasonlari para transfer işlemlerini de yapabiliyorsun. Garanti bankadaki parayı paparaya atıp ordan başka bir bankaya havale edebiliyorsun. Ki zaten kart geldiğinde bu kart ile nakit çekebiliyorsun. Diğerlerine kıyasla yatırdığın parayı çekme özelliği bu dediklerinin arasında sadece Papara da var diye biliyorum.

Geri
Yukarı