Tosla Kart Doğrulaması Nasıl Yapılır?

mehmet6354

Picopat
Daha fazla  
Selam ben Tosla hesabı açtım doğrulama istiyor kredi veya banka kartıyla 1 TL at diyor. Papara'dan 10 TL atsam Tosla hesabım açılır mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230205-181454.png
    Screenshot_20230205-181454.png
    81,5 KB · Görüntüleme: 87
Yanlış bilgi
Selam ben Tosla hesabı açtım doğrulama istiyor kredi veya banka kartıyla 1 TL at diyor. Papara'dan 10 TL atsam Tosla hesabım açılır mı?

Papara banka kartı değil, ön ödemeli karttır. Dolayısıyla açılmaz. Banka kartı açmak için en az 18 yaşında olman gerekiyor.

Bkz: Papara, İninal, Paycell, Tosla, Pokus gibi kartlar ön ödemeli karttır. Ziraatbank, Enpara, Finansbank, Bankkart gibi markaların kartları banka kartıdır. (Kredi kartı olarak var mıdır tam bilmiyorum.) Bu ve diğer banka kartlarından birisiyle Tosla hesabınıza 1 TL (ya da üstü) göndermeniz gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara banka kartı değil, ön ödemeli karttır. Dolayısıyla açılmaz. Banka kartı açmak için en az 18 yaşında olman gerekiyor.

Bkz: Papara, ininal, Paycell, Tosla, pokus gibi kartlar ön ödemeli karttır. Ziraatbank, Enpara, Finansbank, Bankkart gibi markaların kartları banka kartıdır. (kredi kartı olarak var mıdır tam bilmiyorum.) Bu ve diğer banka kartlarından birisiyle Tosla hesabınıza 1TL (ya da üstü) göndermeniz gerekiyor.

Babamın banka hesabından para atsam açılır mı yoksa sadece benim banka hesabımla mı atmam gerekiyor.

Kendi adınıza kayıtlı banka hesabından Havale/EFT ile en az 1 TL para yatırmalısınız.

Abimin hesabı ile 20TL (harçlık niyetine)yüklemiştik ve olmuştu, aynı soyadı ile doğrulama olduğunu düşünüyorum. Değişmiştir belki ama olmazsa uygulamada ayarlardan kimlik doğrulama seçeneği var bunun için fotoğraflı ve yeni kimlik kartı gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı