Tosla kart havale ne zaman geçer?

AliLutfi123

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Tosla kartta para göndermeyi (EFT yapabilmeyi açmak için) başka karttan EFT yapman gerekiyor (1TL) ben yaptım fakat hesaba hala yansımadı. IBAN bilgileri de de doğru. Hesabı da açtım. Kimliği de yazdım.

Not: İşCep'ten Tosla'ya yapılmıştır.

Arkadaşlar Tosla kartta para göndermeyi (EFT yapabilmeyi açmak için) başka karttan EFT yapman gerekiyor (1TL) ben yaptım fakat hesaba hala yansımadı. IBAN bilgileri de de doğru. Hesabı da açtım. Kimliği de yazdım.

Not: İşCep'ten Tosla'ya yapılmıştır.

Müşteri hizmetlerini aramayı denedin mi?

@Tim para hesaba geçmedi. Gözüme de bakiyen her ayın 1. günü yenilenir diye bir yazı çarptı diye hatırlıyorum. Ondan sordum. Bu fastPay dediğiniz nedir? Nasıl yapılır? Ayrıyaten Tosla'da hesap açtım zaten.

Tosla hesaplarında aylık limitler mevcut. Doğrulanmamış hesapta aylık 1250 TL, doğrulanmış hesapta ise aylık 50000 TL limit var. Bu limit biterse ayın ilk gününü beklemeniz gerekir ve limitiniz bitmemiş olsa bile her ay yenilenir.

Bankadan gönderilen bakiyeler anlık yükleniyor. Sizin adınıza olmayan bir hesaptan para gönderilirse iadesi yapılır. İade olmazsa Tosla ile iletişime geçebilirsiniz.

fastPay, DenizBank’ın uygulaması. Banka hesabı olmadan para transferi yapabiliyorsunuz. Tosla hesabını doğrulamak için yeterli olacaktır. Bankamatikten veya karttan para yükleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı